Wpis z mikrobloga

@rosalek nie wcale nie działa, tylko moja babcia która miała takie problemy z bólem pleców że nie mogła spać po nocach odkąd bierze olejek CBD przeszło jej całkowicie. Także moje zadanie: rekreacyjnie - nie, leczniczo - jak najbardziej tak.
  • Odpowiedz
nie wcale nie działa, tylko moja babcia która miała takie problemy z bólem pleców że nie mogła spać po nocach odkąd bierze olejek CBD przeszło jej całkowicie. Także moje zadanie: rekreacyjnie - nie, leczniczo - jak najbardziej tak.


@Skipper135: rozumiesz, że dawki lecznicze CBD to jest praktycznie całe opakowanie tego oleju na raz? U babci działa efekt placebo, który jest czasami ważniejszy niż działanie samego leku/środka.
  • Odpowiedz
Wykopki: CBD nie działa, bo nie #!$%@? w dekiel jak bimber filtrowany przez skiepy mojego starego. Wy to #!$%@? z jamy z ziemi wyszliście tydzień temu, czy o #!$%@? tu chodzi?
  • Odpowiedz
@GreenTherapy: Wiele lat pale odmiany wysoce sativowe bogate glownie w cbd, cirkaw jestem jak czulbym sie po minimalnej dawce waszego olejku. Wylosujcie mnie bo szkoda mi kasy na nieznane, ale moge pozniej zrobic dobra reklame ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile zadziala cokolwiek
  • Odpowiedz