Wpis z mikrobloga

Siema mirki

Wiecie może gdzie mogę kupić dużą ilość (no tak może z 10-15) starterów sim? Lub czy są jakieś sieci które dają starter za darmo? Sieć obojętna. Widzę, że są ogłoszenia na allegro sklepów które sprzedają za ok 2-3zł ale jestem ciekaw gdzie kupić taniej można

  • 9
  • Odpowiedz
@Paczelokinka: No rejestracja rejestracją ale same startery można zamówić normalnie i dopiero potem je aktywujesz. Z resztą możesz iść z kolekcjonerskim dowodem do żabki albo poprosić żula za 50zł i sprzedawcy mają #!$%@?

@bitcoholic: U mnie na bazarze zarejestrowane startery sprzedają po 30 zł
  • Odpowiedz
@Paczelokinka: Ale to przez bankowość internetową można rejestrować startery albo np. w żabce

@bitcoholic: @Dolan: Nie nie żadne na słupa i innych nielegalnych rzeczy nie robię, potrzebuję do tworzenia kont na stronie gdzie chcą weryfikację SMS, no chyba że znacie podobne strony jak https://sms-activate.ru/ itp. gdzie tanio można wynająć numer do weryfikacji (bo tam w bazie mają chyba mało numerów tel przez co po jakimś czasie ponownie musiałem weryfikować
  • Odpowiedz
@supermichalpol Z tego co się orientowałem to raczej ceny porównywalne z innymi stronami (zaufanymi) np. smshub. Ogólnie mogę śmiało polecić smspva, mam dokładny wgląd jak to u nich wygląda - każdy numer telefonu jest używany do konkretnej usługi tylko raz, dobre też jest to, że nie są to jakieś wirtualne numery telefonów tylko rzeczywiście każdy numer to oddzielna karta SIM. Jak już będą tam moje telefony to zrobię jakiś update
  • Odpowiedz