Wpis z mikrobloga

@jajestemdiabel: dlaczego patologia? Frajerstwo powszechnie powinno być tępione. Każdy dobrze wie jak działa polski system karny, po jaki #!$%@? jeszcze tym #!$%@? pomagać dobrowolnie #!$%@?ąc ubogich i zmuszonych np. do kradzieży w sklepie czy dilowania żeby mieć za co żyć. Pracy w kraju niema, trzeba sie za coś chwytać, nie zawsze legalnego.
@indeed: poza tym, nie mam pieniedzy, rodzice piją / nie żyją / olali mnie / łorewa, w urzedzie pracy niema dl amnie żadnych ofert, co najwyzej przedstawiciel handlowy ale musze mieć opanowane 2-3 jezyki i wlasny samochód. na własna reke niema co szukać bo wszedzie szukaja kogos z doswiadczeniem albo zarobki sa tak nieskie ze wychodzi ci na reke 200 zł miesiecznie ( przykłąd z życia - woziłem pizze, po odliczeniu
@indeed: jeśli traktujesz kogoś jak śmiecia, spuszczasz mu #!$%@?, poniżasz itd to możliwe że sie zemści, ja raczej spuściłbym mu delikatne #!$%@? jeśli byłby to tylko telefon, albo połamał nogi jeśli byłoby to większe przewinienie. zazwyczaj kradna niedorajdy życiowe wiec nawet jakby zebrał kolegów to po 1. nie znalazlby mnie po 2. po co miałby mnie bić skoro ja pierwszy go namierzyłem, wiem gdzie mieszka/przebywa i w dodatku połamałem mu nogi.
@maluuutki: poza tym, jaki #!$%@? normalny człowiek daje sie okraść? tzreba sie pilnować, ogarniać co sie dzieje wokół. nie dziwie sie ze jakiejs tępej pannie ktoś ukradł telefon w autobusie bo miala rozpiętą torebke czy coś. okazja czyni złodzieja.
@maluuutki: Dokładnie, jak pisze @imarid, plus pamiętaj, że nikt nie ma lekko. Wiem, że jest ciężko z robotą, ale uwierz mi, ze będąc facetem i tak jesteś na wygranej pozycji względem kobiet szukających pracy na podobnym stanowisku. W domu nieraz miałam ciężko z jedzeniem, w liceum zdarzało się, że mnie ludzie z klasy dokarmiali kanapkami z drugiego śniadania, bo łaziłam głodna. A mimo to prędzej by mi ręka uschła, niż
@indeed: kobiety są lżej traktowane przez policje. czy byłaś kiedyś przeszukiwana? czy byłąś przeszukiwana pod własnym domem/blokiem praktycznie co tydzień i to od paru ładnych lat?? byłas kiedyś na dołku? byłaś kiedyś poniżona przez policje? wydaje mi sie że nie. a to że twojej mamie ukradli portfel to świadczy tylko o jej nieostrożności. tyle si emówi o tych złodziejach, w autobusach są naklejki żeby pilnować swoich rzeczy. nie ogarneła sytuacji i
@maluuutki: Nie, i jakoś nikogo z moich bliższych znajomych też nigdy nie przeszukiwali, poza jednym typkiem spod znaku JP właśnie - hm, ciekawe dlaczego. ;) Sprawdzić dokumenty - owszem, sprawdzali, czasem gdy wracaliśmy grupą nieraz mocno podchmieleni późną nocą z imprezy, ale byliśmy kulturalni i na tym się kończyło. To jest praca jak każda inna, jeśli się jest wobec nich fair, to i oni nie robią problemów, a jeśli ktoś ma