Wpis z mikrobloga

@Thronstahl: Klątwa Strahda to jednak znacząca róznica poziomów w przypadku Zstąpienia do Avernusa. Nie bez powodu Strahd jest uważany za jedną z najlepszych kampanii do DnD wszechczasów ;)
@Thronstahl: Jak w ogóle poszła Klątwa Strahda? Zbieram się do tego już od dłuższego czasu, ale jakoś zapał powoli opadł :) Ciekaw jestem, jak ta kampania wygląda z perspektywy normalnych graczy (nie-streamerów)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thronstahl: wow, ładna kolekcja! A grałeś co oprócz Strahda i jakbyś porównał chociażby do przygody ze startera? Chociaż wiadomo, zupełnie inna skala przygody ;)
No i jak gracze się odnaleźli w Barovii, którą nie jest klasycznym fantasy? ;)
Dzięki
  • 0
@Staxu powiem szczerze, przygoda ze startera średnio mi się podobała. Poza tym bardzo szybkie awanse tam się łapie, a jednak fajniej się napocić nad tą swoją postacią. Akurat z Barovia nie było większych problemów, to doświadczeni gracze grali wcześniej w Dnd, młotka, zew cthulhu czy cybera, także klimat gotyckiego horroru nie robił różnicy :)
  • 0
@Staxu w przygodę ze startera nie grałem tylko czytałem gwoli ścisłości, ale starter według mnie jest ubogi i jest skokiem na kasę. Nie dorównuje materiałom ze starterow cthulhu (który wpadł w moje ręce po promce za jakieś 60 zł) czy 4 edycji młotka.