Wpis z mikrobloga

Mercedes to najlepszy zespół, a Lewis najlepszy kierowca w historii, niestety wasz rasizm i wrodzona nienawiść do Niemców i marki Mercedes (bo ino złodziej się na Merca dorobi, uczciwy to fałeyjem jedzie) powoduje, że wymyślacie sobie jakieś teorie spiskowe na temat FIA niczym powrutowcy. Musicie się pogodzić z tym, że Max jest dużo słabszy od Hamiltona i zawsze taki będzie, a inżynierowie RB przy tych z Merca są jak zagubione dzieci.
#f1
  • 11
@Syskiev: > Mercedes to najlepszy zespół, a Lewis najlepszy kierowca w historii, niestety wasz rasizm i wrodzona nienawiść do Niemców i marki Mercedes (bo ino złodziej się na Merca dorobi, uczciwy to fałeyjem jedzie) powoduje, że wymyślacie sobie jakieś teorie spiskowe na temat FIA niczym powrutowcy. Musicie się pogodzić z tym, że Max jest dużo słabszy od Hamiltona i zawsze taki będzie, a inżynierowie RB przy tych z Merca są jak
@zwaldemar:

bo mechanicy merca koło tych z RB nawet nigdy nie stali XD

A gdzie ja napisałem coś o mechanikach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pisałem o inżynierach projektujących arcydzieła inżynierii jakim są kolejne bolidy Mercedesa, którzy w przeciwieństwie do tych z RB czy Ferrari nie muszą uciekać się do oszustw
@hpiotrekh: Jakich luk xD To było zgodne z przepisami tylko wszyscy się zesrali bo ich inżynierowie by za 100 lat na coś takiego nie wpadli. FIA poszła wszystkim na rękę i zakazała tego w tym sezonie by reszta miała jakiekolwiek szanse, każde kolejne ograniczenia i zmiany przepisów uderzają zawsze w Merca by inni mieli chociaż cień szansy na równą walkę.
wrodzona nienawiść do Niemców i marki Mercedes (bo ino złodziej się na Merca dorobi, uczciwy to fałeyjem jedzie)


@Syskiev: No chyba, że Merc to jest beczką albo baleronem, to wtedy jest masowa masturbacja i lizanie się po sromach xD
@hpiotrekh: No akurat z DASem ma rację. Zablokowali to bo gdyby każdy to wprowadził do bolidu koszta opracowania tego systemu dla każdego zespołu błyby niewspółmierne do zysków co powodowałoby, że większe zespoły miałyby jeszcze większą przewagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)