Wpis z mikrobloga

@scouser95: a ile miałem powiedzieć że mam lat? Czasem zdarzają się naprawdę mądre dziewczyny w tym wieku, ale oczywiście to rzadkość. Przez internet kiedyś poznałem pewną 16 latke. Ja wtedy miałem 24 lata więc to było 2 lata temu. Rozmawialiśmy kilka razy przez telefon. Ona akurat miała bardzo luźne podejście do roznic wiekowych i twierdziła, że wolałaby chłopaka kilka lat starszego i zaakceptowałaby spokojnie nawet 28 latka. Ale jak się z
@mambar: Gdy miałem 22 lata poznałem sympatyczną 15 latkę. Była ładną, filigranową, niską blondyneczką. Świetnie mi się z nią tańczyło. Podobałem się jej. Ona mi też. Była odważna. Flirtowała ze mną. Można powiedzieć, że mnie podrywała. Wciąż powtarzała, że 7 lat różnicy między nami nie miało dla niej znaczenia. Niestety w tym samym czasie zadurzyłem się w mojej równolatce, która była przeciętna z wyglądu. Była też wysoka i kiepsko mi się
@Aprilwine: ja mając 23 lata zakochałem się też w 15 letniej dziewczynie ale nie wyszło mimo ,że jej się podobałem. Z początku była zainteresowana ,ale myślała ,że mam w tamtym momencie 20 lub 19 lat. Jak się dowiedziała ,że mam 23 lata to straciła zainteresowanie i zaczęła mnie kompletnie olewać. Ogólnie to dziewczyny chcą maksymalnie 5 lat starszych. Nie wiem jakim cudem trafiłeś na taką ,której 7 lat różnicy nie przeszkadzalo.
@mambar: To fakt, że dziewczyny preferują chłopaków starszych o 1- 5 lat. Zdarzają się jednak wyjątki. Moja kumpela ma męża starszego o 10 lat. Poznała go gdy miała lat 16 . Co do tej mojej 15 latki to i tak nic z tego by nie wyszło. Ona marzyła o emigracji do Londynu. To był jej cel życiowy i cel ten osiągnęła. Ja za żadne skarby nie wyjechałbym na stałe na wyspy