Wpis z mikrobloga

@Dutch: Mgła kowidowa? Ja myślę że teraz to alkoholowa, #!$%@?, remont u mnie w łazience to stary nie kończąca się historia ale wypstrykalem się typom z. Kim tańczą i w końcu to ruszyło, koniec smieskowania xD
@Dutch: Tam człowieku jest jak w jaskini u Bon Ladena nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaja w #!$%@?, wczoraj gazownik mi piec ogarniał to się prawie zesral bo mnie oszukał i mu zamknąłem drzwi i powiedziałem że się tak nie robi i mnie oszukał i wyjedzie w foliowy worku bo mam dość 3 tyg remontu i sobie ze mnie kolegę zrobił itd oczywiście w niecsnzuralnuch słowach itd
@Dutch: No powiedział że zrobił i jest dobrze, wziął hajs a zjwbal nie dość że piiec to jeszcze zawor od kaloryfera, chłopie zniszczyłem go, jak było po kolezensku i mu pomagałem to się nagle zrobiło per Pan i trzesace ręce, mnie #!$%@? na maksa ttm oszukiwaniem xD mówię mu ze #!$%@? nie jesteś w usterce, ani tu nie nagrywany trudnych spraw albo to Robisz albo stąd nie wyjdziesz dzisiaj xD ej
@Dutch: Hahah nie myślałem, myślałem za to o starcie w budowlance ale stary jak widzę co się u mnie robi to jest #!$%@? dramat. Idę po browar właśnie, żona na inspekcjie dzisiaj przyjeżdża bo przecież u rodzicow teraz mieszka razem z moim psem a ja pilnuje interesu. Mówię kirwo #!$%@? nie wyjdziesz stąd żywy jak nie zrobisz tego o nie chce słuchać żadnego piwrodoenia tylko tyle że proszę pana już działa