Wpis z mikrobloga

Przez całe życie bylem przekonany że mam 177 cm wzrostu. Nawet w dowodzie mam 175 cm, a robiony był te 10 lat temu, sądziłem, że może mi te 2 cm przybyło.

Dziś się zmierzyłem - mam 169 cm. Aż się rozryczałem na cały dom... Nad sylwetką mogę popracować, ryjem także, fryzura, jednolite ubranie optycznie "wydluża" ale fizycznie kręgosłupa sobie nie wydłużę.

#przegryw #blackpill #zalesie
  • 19
@Forgiveno: Mówię, widocznie kiedyś się zmierzyłem dosyć niedokładnie, więc myślałem, że mam 175 cm, tyle też wpisałem w dowód jak wyrabiałem. Dzis porobiłem pomiary na stojąco i leżąco, kilka razy - i wychodzi na to, że mam 169. #!$%@?łem się
@ponerLokej: @ponerLokej: Wiesz, teraz żyjemy we względnie dobrych czasach jeśli chodzi o dostęp do informacji. Ja wmając 18 lat miałem 178, teraz dzięki diecie i ćwiczeniom mam 183. Podobno mimo zakończenia wzrostu tak do trzydziestki, mając determinację i wole aby dzień w dzień jeść, wysypiać się i ćwiczyć możesz nabić swoje 175 cm.
@Jarkendarion: ogólnie od roku zmieniłem dietę na bardziej warzywną, więcej się ruszam, teraz od miesiąca chodzę na siłównie, wcześniej w domu jakieś cwiczenia z youtube FBW, jem mniej mięsa, głównie kurczak. Może potrzebuję jakichś ćwiczeń rozciągających, bo problem jest taki, że dużą cżęść dnia siedzę, praca jako montażysta, więc siedzę
@ponerLokej: kontynuuj to co zacząłeś. unikaj alkoholu, fajek. I np, bo nie wcześniej, za np cztery miechy zobacz róznicę. BTW na chomikuj krąża PDFy książki tallmed, które kilka lat temu i więcej chodziła po stówie. Tylko niektóre sposoby nie są tam zbyt... zdrowe, ale na pewno zweryfikujesz co warto sprawdzić,a co odpuścić
@RoastieRoast: Ja już nie licze na związek od jakichś 5 lat - teraz to się załamałem, bo wzrost też wpływa na relacje międzyludzkie OGÓLNIE. Więc mam #!$%@? chociażby na rynku pracy, na ulicy czy jako klient w sklepie...