Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na tabele Euro2020 i widzę pewną prawidłowość. Wygląda na to, że wstawanie z kolan nie służy dobremu graniu w piłkę nożną, przykładem Polska, Węgry, Turcja. Kraje, które najwięcej ostatnio podskakują wypadają najgorzej, nie wygrały ani jednego meczu. Ja bym te kraje porównała do psów yorków - dużo szczeka mało może ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może właśnie tak się manifestują kompleksy. A teraz spójrzmy na te lewackie kraje, gdzie rządzi lgbt, robią przymusową eutanazję ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie wierzą w Boga. Na przykład Francja, Holandia, Belgia, Szwecja, Anglia. No proszę, pierwsze miejsca. #euro2020 #heheszki #bekazpodludzi
  • 14
@hiperchimera: Przecież widzisz, że tag heheszki. A poza tym patrząc na tabele nie sposób tego nie zauważyć, bardzo rzucają się w oczy te ostatnie miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Howea: Węgry w grupie z potęgami piłki nożnej Niemcami, Francją, Portugalią robią dwa remisy a ta ich porównuje do reprezentacji która się totalnie zbłaźniła (Turcja) i osiągnęła wynik taki jak zawsze (Polska). Kompletnie się nie znasz na piłce.
@Howea: Ja tam widzę kraje które jeszcze niedawno miały kolonie zamorskie, gnębiły miejscowych i handlowały niewolnikami. Sama Francja jeszcze w latach 60 wysyłała swoich żołnierzy by tłumili powstania w tych koloniach
@OverEmotional: No nie znam się, widzę tylko wyniki. Jakby grali z tymi krajami, które wymieniłam wśród zwycięzców to pewnie też by nie wygrali. Może gdyby trafili do grupy ze słabymi krajami to by wygrali. No ale czego to dowodzi? Że jak grasz ze słabymi to wygrywasz, a jak z dobrymi to przegrywasz. To jest chyba oczywiste.
@Rafaello91: A ja widzę kraje, które do niedawna były całkiem w porządku, jak Polska, Węgry czy Turcja, ale stoczyły się na dno. No i kraje, które nie były w porządku, ale poprawiły się. Wydaje mi się, że ten drugi kierunek jest jednak lepszy.
@Howea: Kraje które chyba udają że się poprawiły. Emigranci są tam traktowani jako tania siła robocza, a najbogatsi to wciąż biali.
Poza tym serio myślisz że piłkarze mają jakiś związek z polityką kraju? Przeciez wiekszość piłkarzy polskich gra w klubach z tych krajów które wymieniasz
@Rafaello91: To są heheszki po pierwsze, a po drugie jeśli miałabym się doszukiwać związku to w drugą stronę. Brak sukcesów powoduje frustrację w narodzie, poczucie niskiej wartości itd., a to już ma wpływ na to kogo wybiera się do rządzenia. Na przykład taki polski naród wybrał kogoś kto im mówi, że są super, wstają z kolan, są potęgą. Kraje, które mają sukcesy, czy to sportowe, czy w nauce, nie potrzebują polityków,
@Howea: Tak ludzie wybrali PiS bo polska reprezentacja jest słaba (tak w ogole to w okolicach tych wyborów w 2014, wygraliśmy z Niemcami). Jak rządziło PO to akurat na żadną impreze się nie dostaliśmy xD
Ja też jestem przeciwko PiS ale no już nie przesadzajmy. Jakimś cudem nie komentujesz wyniku Finlandii czy Szkocji. Norwegia, Islandia, Irlandia lub Grecja w ogóle się nie dostały u nich to jest dopiero frustracja w narodzie.
via Android
  • 0
@Rafaello91 Przecież to nie chodzi konkretnie o piłkę nożną tylko ogólnie o całokształt sukcesów i porażek, osiągnięć. Większość ludzi i tak ma wywalone na te zawody, ja tego nawet nie oglądam. A poza tym nie ma co analizować wpisu, który miał na celu trochę się pośmiać z husarzy.