Wpis z mikrobloga

Postawa, w której ludzie nie chcą zrównania związków hetero i homoseksualnych, pomimo darcia #!$%@? propagandystów, ma bardzo racjonalne podłoże. Z punktu widzenia społeczeństwa, z punktu widzenia państwa, związki homoseksualne nie stanowią dobra, które należałoby w jakiś szczególny sposób chronić.


@kryptonim_putas: Absolutnie. Obywatele nie stanowią dobra, którego należy chronić xd

Rozumiem że chodzi Ci o kategorie produktywności w sensie potomstwa. Analogicznie bezpłodni również nie zasługują na wspólne rozliczenie czy mkznliwofc ustawowego dziedziczenia,
@venividi:

Słowa "w szczególnych sposób pomijam", bo to brednie sugerujące jakoby geje chcieli jakiś specjalnych przywilejów


Brednią jest niestety stwierdzenie, że potrafisz czytać ze zrozumieniem. Geje chcą specjalnych przywilejów zarezerwowanych do tej pory rodzinie. Rodzina ma szczególne przywileje w społeczeństwie. Właśnie ze względu na wyjątkową rolę jaką w nim pełni.

Nie ma podstaw naukowych do uzasadnienia nierównych praw między związkami homo a hetero.


Czyli całą psychologię, badania i obserwacje, jak więź
Geje chcą specjalnych przywilejów zarezerwowanych do tej pory rodzinie. Rodzina ma szczególne przywileje w społeczeństwie. Właśnie ze względu na wyjątkową rolę jaką w nim pełni.


@kryptonim_putas: Geje też mogą tworzyć rodzinę i nieszczególnie różniłaby się ona np. od pary gdzie jedna osoba jest bezpłodna.

Taka "rodzina" też ma wiele praw, pomimo że zgodnie z prawacka logika nie mogą mieć dzieci.

Czyli całą psychologię, badania i obserwacje, jak więź z ojcem/matką wpływa
@kryptonim_putas:

Dlatego ja napisałem Ci wyżej, że LGBT nie spełnia wymagań pojęcia ideologii. Definicja z SJP to jedno, są jeszcze pewne ramy w socjologii i innych naukach humanistycznych.

Skoro jest ideologią, to gdzie założyciel tego nurtu?

Geje chcą specjalnych przywilejów


Jakich #!$%@? specjalnych przywilejów?

Stary, ja bym chciał móc się nie ukrywać, że kogoś kocham, w miejscach publicznych, obawiając się, że zaraz zostanę zlinczowany i pobity. I nie chodzi mi tu
Pewnie jak widzisz o osobę o innym kolorze skóry to też krzyczysz propaganda bo z tego właśnie są znane prawaczki xD


@kobiaszu: @SmakoszKotow: Jak widać "lewaczki" (użyłem tego zwrotu żebyś zobaczył jak się zachowujesz/wypowiadasz) są znane z oceniania ludzi według swojego wzorca. Nie. Dlaczego miałbym tak mówić do osoby o innym kolorze skóry ? Jaka w tym propaganda z jej strony? Nie mam poglądów ani lewicowych ani prawicowych. Idę swoją
@theicecold to nie ja prowokuje, tylko coraz częściej wchodzę na wykop i czytam jakieś gowno pewnej grupy społecznej, która atakuje innych, tak się składa autorami tego gowna są w większości dobrzy chrześcijanie, bo kto inny wymyślił pojęcie lewak i wyzwanie wszystkich i wszystkiego czego się nie rozumie od lewaków