Wpis z mikrobloga

Myślę, że Grzesiek Krychowiak albo powinien grać w kadrze na takiej pozycji i z takimi zadaniami jak w Moskwie albo powinien ładnie się pożegnać z Reprezentacją. Będzie mecz z Albanią, będzie mecz z San Marino, idealna okazja.
Prawda jest taka, że to głównie jego czerwo wywaliło nas z turnieju.
Sousa niech sobie pracuje dalej jeśli chce zostać. Wierzę, że w końcu dotrze się z tymi piłkarzami i to 2 miejsce kosztem Węgrów wywalczymy.
Nie mamy już innych opcji, zmiana trenera co pół roku i powrót do polskiej myśli szkoleniowej, nic nie zmieni. Ciągnijmy to dalej, najwyżej mundialu nie będzie.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 34
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: z taką dyspozycją nie nadaje się na DP, więc jeśli już, to pozycja numer 8, a nie 6. Tylko czy jest sens wciskać go na pozycję w której grywa w Moskwie? Wątpię, mamy innych piłkarzy, którzy mogą grać wyżej, nawet już lepiej forsować takiego Kozłowskiego, z którego coś może być, bo Krycha już dawno dobił do sufitu i powoli spada.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA smutne jest jeszcze to, że taki Krychowiak z 2016, choć całkowicie inny od tego moskiewskiego, dziś byłby jednym z lepszych na boisku. To co się z nim stało, że tak się piłkarsko stoczył to masakra
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: ja bym zostawił souse nawet do następnego euro niezależnie od wyników. Niech dostanie tyle czasu ile brzęczek a gwarantuje że ulepi drużyne, teraz nawet nie miał czasu na poznanie piłkarzy, pewnie poznał ze 100 a powinien poznać i tysiąc.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA:

Prawda jest taka, że to głównie jego czerwo wywaliło nas z turnieju.

A już nie piardol, wywaliła nas bylejakość przepłacanych gwiazdeczek którym przy najmniejszym stresie piłka zaczyna przeszkadzać, nie mają bladego pojęcia skąd się biorą te podania i organizacja które mają w klubie a w reprze jakoś nie bangla i staropolskie jakoś to będzie.
Słowacja to ma być dwa zero do przerwy żeby w wypadku losowym jak czerwona, samobój, Eriksen,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: typ zerwał 2 razy więzadła a ty robisz z niego pewniaka do 1 składu reprezentacji xD, jak on wróci na swój poziom i nie złapie kontuzji przez 2 lata to będzie sukces
nie, nie jest lepszy, polecam zobaczyć jakikolwiek mecz Torino (ale Linettego nie zobaczysz, bo był rezerwowym xD)
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: Milik też 2x zerwał więzadła i jest pewniakiem w reprezentacji xD Wróci po kontuzji, bo teraz będzie miał sztuczne więzadła, które są mocniejsze niż naturalne. Linetty jest lepszy, czy ci się to podoba czy nie. Idź być retardem Drewnowiaka gdzie indziej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: Milik zerwał i wrócił na swój poziom, co nie jest regułą w przypadku tej kontuzji. jak Bielik wróci do gry i nie złapie 3 raz tego samego to spoko, na ten moment wstawianie go do pierwszej 11 jest wróżeniem z fusów, ale oczywiście trzymam za niego kciuki.
nie jest lepszy, nie grał w drużynie która broniła się przed spadkiem do ostatniej kolejki.
a ty sobie zrobiłeś kozła ofiarnego z gościa
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: Bielikowi możemy dać czas, bo mamy jeszcze Modera i Linettego, którzy są lepsi od Krychowiaka.
A ja z nikogo nie zrobiłem sobie kozła. Stwierdzam jedynie fakty. Krychowiak to drewno. Dziś też straciliśmy bramkę po jego stracie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: oczywiście że możemy, ale robienie z niego kandydata do pierwszej jedynastki jak gość chodzi o kulach a za 3 miesiące gramy mecze jest niepoważne
Moder nie gra na 6, a Linetty w tym sezonie grał ogony w drużynie walczącej przed spadkiem i nie bez powodu każdy selekcjoner go pomija
xD po jego stracie, musimy walczyć o wygraną i typ strzela z dystansu po czym po rykoszecie idzie kontra, #!$%@?ąc od
  • Odpowiedz
oczywiście że możemy, ale robienie z niego kandydata do pierwszej jedynastki jak gość chodzi o kulach a za 3 miesiące gramy mecze jest niepoważne


@flumpy_bread: Ty jesteś ślepy co napisałem po słowie "możemy"? Napisałem że dać czas, bo mamy Modera i Linettego, którzy też są lepsi od Drewnowiaka. Bielik nie musi grać za 3 miesiące.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: nie mamy Modera i Linettego bo żadnen z nich nie gra na 6, a do tego Linetty jest #!$%@? słaby xD
zacznij się interesować piłka i wtedy możemy pogadać, jak chcesz Modera wystawiać na defensywnym pomocniku xddd
  • Odpowiedz