Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, robił ktoś sobie zabieg na nadpotliwość, konkretnie mój problem to pachy. Chciałem zrobić, ale potem dowiedziałem się że to po jakimś czasie wraca. Problemu nie udało się rozwiązać etiaxilem czy coś. Powoduje problemy bo mimo że antyperspirant podziała to jednak zawsze te mokre plamy zostają, psują się ubrania przez to bo muszę często prać. Plus też dla wygody bym to zrobił, pytanie co wybrać? Moglibyście coś więcej opowiedzieć, Ci którzy robili taki? Odstrasza mnie to co usłyszałem, czyli że ten zabieg trzeba by powtarzać co pół roku czy rok - i za co najważniejsze, za każdym razem jest słabszy efekt. Prawda to?
#medycynaestetyczna #uroda #nadpotliwosc #medycyna #kosmetologia #pytaniedorozowychpaskow #mirabelkopomusz #pytanie
  • 5
@interpenetrate: Moja była zastosowała taki zabieg z wykorzystaniem botoksu. Pomogło. Oczywiście po ok. 6 miesiącach należało to powtórzyć, ale dzisiaj zabiegu już nie powtarza, a nadpotliwość ustąpiła.

Warto też zorientować się, czy nadpotliwość nie jest skutkiem problemów natury psychicznej. Wiem coś o tym, jestem w trakcie kuracji po długim tourne po specjalistach.
@Mr_Rampage: to w zasadzie chciałbym spytać o dwie rzeczy. Diagnozowanie czegoś w Polsce jest trudne - nie łatwo od razu trafić tak żeby być odpowiednio poprowadzonym. Właściwie często pacjent musi zrozumieć co mu jest żeby powiedzieć lekarzowi co ma wykonać. Do nawiązujesz mówiąc o tournee po specjalistach i co było powodem problemu? Tzn. psychologicznie, no to nie wiem - ja mam tak że z racji różnych problemów z psychika, wchodzę w