Wpis z mikrobloga

Raczej problemem jest, że taka firma zamiast rozdać za darmo/z bardzo dużym upustem wieczorem to czego nie sprzeda


@Capital__D: to dzień w dzień by większości nie sprzedawała, a wieczorem byłyby mega kolejki, bo by się ludzie nauczyli że taniej jest.
  • Odpowiedz
Raczej problemem jest, że taka firma zamiast rozdać za darmo/z bardzo dużym upustem wieczorem to czego nie sprzeda aby nie marnować to woli/bardziej jej się opłaca wyrzucić te produkty i sprzedawać donuty po zawyżonych cenach ( straty wliczone w koszt produktu).


@Capital__D: Raczej problem jest taki że ludziom sie w dupach poprzewracało z dobrobytu i nie kupia obitego jabuszka czy pączusia w południe jesli był usmażony wczesnie rano.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa Ej, akurat ten typek sprzedawał chleb bez paragonu, więc robił wałki na vat. Myślał ze jak zrobi ckliwy temat że rozdaje chleb biednym, to wszystko będzie cacy. Ale potem wyszło
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: @BrakPomysluNaNick: Przygotowujesz z wyprzedzeniem powiedzmy 20 pączków więcej w promocji mieliby tylko to co zostało. Do tego miałbyś je tylko pod koniec dnia więc pewnie większości nie chciałoby się specjalnie chodzić bo może dzisiaj im coś zostało. Trochę jak promocja, to że czasem rzeczy są na promocji nie znaczy że ludzie nie kupują danego produktu w normalnej cenie.
Zresztą to był po prostu zwrócenie uwagi na niezdrową sytuację gdzie
  • Odpowiedz
Raczej problemem jest, że taka firma zamiast rozdać za darmo/z bardzo dużym upustem wieczorem to czego nie sprzeda aby nie marnować to woli/bardziej jej się opłaca wyrzucić te produkty i sprzedawać donuty po zawyżonych cenach ( straty wliczone w koszt produktu).


@Capital__D: bo wtedy masa osob bedzie czekala z kupieniem az zrobia ta obnizke
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: To nie wiem czy w USA (bo strzelam że tam kręcony filmik) jest prawo zakazujące rozdawania produktów za darmo. Co do sprzedaży po terminie to ja nic takiego nie pisałem, produkt jest ważny do np 17.07 to 17.07 2 godziny przed zamknięciem sklepu dajesz promocję 70%.

@czakabakir: No i zobaczyliby że mają 3 pączki z lukrem i 5 z czekoladą i nie dla każdego by starczyło. Zresztą tu chodzi
  • Odpowiedz