Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: Rozważ przeniesienie się do innego WORDu, wlaśnie z uwagi na terminy. Jest szansa że w promieniu ~100 kilometrów (albo póltorej godziny jazdy) znajdziesz WORD gdzie terminy są ~10 dniowe. Np. Warszawie zawsze polecam Białystok, bo praktycznie tydzień czekania. Dodatkowym plusem może być to, że trafisz z Gladiusa na MT07 (w drugą stronę to już niekoniecznie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@mchmjszk: No faktycznie w pomorskim jesteście troche w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Alinous: jak już masz kat B, to miasto jest praktycznie przejażdżką niezależnie gdzie - no chyba że są jakieś #!$%@?łe podchwytliwe fragmenty. U siebie w mieście zdawałem w miejsciu w którym nigdy wczesniej nie jeździłem, bo nawet jazdy w mieście z OSK (a były tylko dwie) się tam nie zapuszczały bo daleko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mchmjszk: przeszkodę można #!$%@?ć dużo szybciej, ja miałem takiego stres że #!$%@?łem 70 i się do mnie egzaminator czepiał żebym nie przesadzał, ale z dwojga złego lepiej w tą stronę przesadzić. Następnym razem się uda, trzymam za ciebie kciuki miras!
@Alinous: E to chyba sporo Krakusów na podobny pomysł wpadło bo widzę że i tam terminy nie są różowe...
Także trzymam kciuki za zdanie za pierwszym razem, relacjonuj na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mchmjszk: Za pierwszym razem miałem 43 nie wiem czemu. Gość tylko powiedział

niech Pan spojrzy na ekran i wyciągnie wnioski

#!$%@? 72 w drugiej próbie XD nigdy tyle na jazdach nawet nie miałem
@WolfSky: podobnie miałem, jak zdawałem w lesznie to tak #!$%@?łem że wszyscy egzaminatorzy patrzyli w moją stronę ale niestety nie wiem ile dokładnie bo po przejechaniu nie było widać ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)