Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 99
371 223 + 349 = 371 572

64x64, elektrostymulacja pastuchem elektrycznym


Czyli wpadłem i zaplątałem się z rowerem w rzeczony pastuch elektryczny na jakieś 2 min. Bardzo umiarkowanie przyjemne doświadczenie, bo to razi prądem co około sekundę i spina mięśnie, co nie pomaga w uwolnieniu się. Za pierwszym razem jest zdziwienie, za drugim nawet śmiesznie, potem bardzo szybko traci na atrakcyjności szczególnie jak trzeba się próbować wyplątać, a kopie to dziadostwo i rower też. Sprawa dotyczy północnej części kwadratu 9138 x 5508, gdzie pastuch jest rozciągnięty przynajmniej dwa razy na drodze gruntowej, więc polecam uważać.

Powiększenie kwadratu do 64x64 powiększyło też nasz wspólny do 68x68, czyli rośniemy w siłę. Tym niemniej już tylko jeden kwadracik brakuje żeby zeprzeć się o Hutę Katowice.

Sezon na truskawki w pełni, to można uprawiać delikatny szaberek....

Strava

#rowerowyrownik #kwadraty #300km #metaxynarowerze #rower
Pobierz
źródło: comment_1624443236KdJkyUU9z9I0iLDnajhyk6.jpg
  • 17
Z tego co kojarzę, to oprócz przepustki pracowniczej trzeba mieć również przepustkę na wjazd rowerem. Przynajmniej kiedyś tak było.
Z tego co kojarzę, to oprócz przepustki pracowniczej trzeba mieć również przepustkę na wjazd rowerem.


@ha-mir: nie ma to dla mnie znaczenia, mogę też zaliczyć na piechotę.

ej ta część kwadratów wygląda jak moszna ((oo))


@Draakul: zażalenia proszę kierować do organizatorów Rajdu wokół Tatr, świntuchy...