Wpis z mikrobloga

Wardęga to największa hipokryta z yt, dlaczego? Gdy wybuchła drama Gargamela i jego dziewczyny to zamiast drążyć temat i np. pogadać z dziewczyną Gargamela ten to zignorował i skomentował: Gargamel zdementował! SUPER ARGUMENT WIKINGU!

Prokurator: Zgwałcił pan tę 12 latkę?
Ksiądz: Nie
Prokurator: Zdementował, uniewinniony

Wardęga chwali się, że nie lubi kolesiostwa, ale robi to samo w przypadku Gargamela, boi się go i podejrzewam, że gdyby miał dowody, że Gargamel jest szatanistą co składa dzieci w ofierze to by nic nie zrobił, bo Gargamel ma większe zasięgi i armię dzieci. Dziewczyna oskarżyła Gargamela o terroryzowanie jej, skrajną kontrolę jej życia i popadanie w furie, gdy odmówiła #sex Przecież to było idealnie dla Wardęgi, pogada z dziewczyną Gargamela, może z inną i nagra film. ALE NIE GARGAMEL MOIM PRZYJACIELEM, PROSZĘ NIE RÓB NA MNIE FILMÓW JESTEM DOBRYM PIESKIEM!!!! Lepiej robić materiały o sexmasterce i Pawłowskim

#polskiyoutube #wardega #gargamel #takaprawda #kolesiostwo
SmutnyBlack1235325235 - Wardęga to największa hipokryta z yt, dlaczego? Gdy wybuchła ...

źródło: comment_1624440186DywJ7Cu77marfUTN0AM8a1.jpg

Pobierz
  • 12
@RandomowyMirek: @Sweet_acc_pr0sa: to ja moge wyjasnic. Bo to na jutubie byl taki trend ze sie komentowalo czyjes filmiki, a pozniej ci skomentowani krecili swoje filmiki na temat komentarza do swoich filmow i tak w kolko. Czasami sie jeszcze straszyli sadem i prokuratura. No wiec ci panowie sa wlasnie z tych czasow. No i kiedys mieli spine ze ten waredega gdzies tam wjechal i byla policja i sie szarpal z policja