Wpis z mikrobloga

#gopro #kamerasportowa #motocykle Czym mocujecie uchwyt kamerki do kasku? Ja kupiłem dwustronną taśmę klejącą 3M i jest do dupy, już 4 razy mi się odkleiła. Na początku od strony uchwytu. Uchwyt zmatowiłem papierem ściernym i teraz się odrywa od kasku. Kask ma matową teksturę.
  • 28
  • Odpowiedz
@exilo: oczywiście :D Kask mimo że matowy to teraz trzyma, ale niedawno kleiłem i nie wiem czy się nie odklei za chwilę. Na teraz wygląda solidnie.
  • Odpowiedz
@dawid131: @kalasznikowbumbumbum: @debenek: @MrGreeneye: @lukasz67: @exilo:
Update i info dla potomnych. Kask HJC RPHA 70, czarny mat. Taśma 3m lubiła się odkleić, co jakiś czas musiałem ją wymieniać. Podgrzanie zapalniczką pomaga, ale po czasie taśma degradowała i wychodziła na to samo. W związku z tymw ubiegłym sezonie kamerka poszła się #!$%@?ć przy 160km/h :/ Na ten sezon zainstaluję wymieniony wyżej uchwyt na sugru, do tego dołączę
  • Odpowiedz
@qps666 Obejdzie się bez linki. Jak pisałem sugru twarde jak kamień. Szkoda tylko kamerki i pomimo tego, że większość polecala sugru, to dałeś na 3M. Przy 280 nie zleciało, więc jest git
  • Odpowiedz
@lukasz67: przejściówki (zawiasy) też potrafią pękać z czasem. Widziałem takie dwa nadłamane może od za mocnego dokręcenia albo tani plastik od zamiennika nie wytrzymał. Przy taniej kamerce jeżdżę bez linki ale przy drogim gopro dałbym cienką żyłkę wędkarską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz