Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem, ze Wirtualna Polska za pomocą swojego konta @WP_Kobieta: wrzuca na nasz portal duże ilości żenujących artykulików, które większość z was zakopuje jako spam. Oto przykładowe tytuły z ostatnich dni:

Pokazała nowego partnera. Wszystkim opadły szczęki
Upał był nie do zniesienia. Przez sąsiadkę musiała wezwać straż miejską
Brytyjki mają problem z nazywaniem swoich miejsc intymnych
Poszła zmienić fryzurę. Efekt doprowadził ją do łez

W związku z tym postanowiłem napisać do redakcji WP mini-list otwarty z prośbą o zadbanie o bardziej wysublimowany dobór artykułów.
Chciałbym zwrócić się również do was, Drodzy Wykopowicze z apelem o pomoc: Nie pozwólmy by wykupienie treści sponsorowanych było równoznaczne z zalewaniem nas dziennikarskim chłamem. Redakcje takie jak WP stać na lepsze dziennikarstwo i od nas zależy, czy uda się je wyegzekwować. Jeśli macie dość ich spamerskich, clickbaitowych artykulików o niczym to ślijcie do @WP_Kobieta swoje wyrazy niezadowolenia. Może to cos zmieni, może nie ale spróbować zawsze warto!

#aferawpkobieta #krecimymalysza #gruparatowaniapoziomu #wykopefekt #gownowpis #oswiadczeniezdupy

Poniżej mój mini-list otwarty do redakcji WP Kobieta

Szanowna Redakcjo

Ideą tego portalu jest dzielenie się interesującymi treściami z innymi użytkownikami, a nie wrzucanie pseudo-dziennikarskiego chłamu. Skoro ludzie masowo zakopują wasze tzw. "artykuły" to powinno skłonić was to do przemyśleń i wprowadzenia zmian.
Na waszym portalu nie brakuje przecież ciekawych i dobrze napisanych artykułów.
Dlaczego zatem zalewacie nas tą tandetą? Czyżbyście tak nisko oceniali poziom intelektualny naszej społeczności?
Mistrzrozkimnki - Ostatnio zauważyłem, ze Wirtualna Polska za pomocą swojego konta @W...

źródło: comment_1624388059CTong1P7reRaEWguEyBtNe.gif

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
wolno pożyczyć list w ramach "podpisywania się pod nim"?


@Metall: A tak bardziej oficjalnie:

Tak, wyrażam zgodę (a nawet zachęcam) na kopiowanie tego listu w celu wysyłania do redakcji WP Kobieta i podpisywania się pod nim.
  • Odpowiedz
te #!$%@? mają zablokowane prywatne?


@Metall: Kurde, faktycznie...

Trzeba cos pomyśleć jak to ruszyć dalej, ale dziś już nie mam głowy. Tak czy inaczej można im cisnąć bezpośrednio używając @WP_Kobieta:

Póki co zachęcam do pisania postów i pulsowania tego wątku. Policzymy się w ten sposób i zobaczymy czy uda się nakręcić Małysza
  • Odpowiedz
tylko debile czytają wp Onet pudelka i inne gówno


@martinlubpl: Pudelkiem nie zawracam sobie głowy, ale jeśli chodzi o Onet to jestem ich stałym czytelnikiem ze względu na cyklicznie pojawiające się felietony Witolda Jurasza. To były dyplomata, ekspert od polityki obszarów postsowieckich i ogólnie mądry człowiek.

Na WP też trafia się wartościowy content, ale nazwisk konkretnych autorów nie wymienię, bo zaglądam tam raczej sporadycznie.
  • Odpowiedz
@Mistrzrozkimnki: no moze cos tam sensownego jest ale warto kopac w gównie zeby znalezc jakąś perełkę? moze sprzedasz jakiegos protipa jak znalezc na wp czy onet sensowne artykuly w zalewie z gówna? bo ja juz dawno czytanie tych portali odpuscilem przez te rakowe artykuły.
  • Odpowiedz
moze sprzedasz jakiegos protipa jak znalezc na wp czy onet sensowne artykuly w zalewie z gówna?


@martinlubpl:

Po pierwsze (i najtrudniejsze) zastanów się, jacy ludzie wydają ci się autorytetami w dziedzinach które cię interesują.

Potem wystarczy szukać w google czy innej wyszukiwarce treści po nazwiskach tychże autorów.
  • Odpowiedz