Wpis z mikrobloga

@Olsea: Nie wiem, gnębię i tiksropa i instaścierwa. Tiktoka swojej wy*ałem z miejsca zabierając telefon, jak dowiedziałem się, że wrzuca tam dzieciaka. Z instagramem niebawem zrobię podobnie, jeśli pejsbuk jej nie wystarcza. Dla mnie ścierwo dla kur i kuew :)
  • Odpowiedz
@Pabick: kurna, nie uważam, abym miała kija w dupie, ale to jest serio słaby żart....w sensie... serio nie śmieszny. Smiałbyś się jakby ci tak kumpel zrobił w pracy albo gdziekolwiek poza imprezą z %?
  • Odpowiedz
Kij w dupie. Takie to najgorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pabick: Jesli sie nie myle to oni kreca dziesiatki takich filmow. Wszystko jest grane. Glupie krotkie filmiki, wazne ze kasa sie zgadza i leca komentarze jak twoj, ktore zgarniaja po 400 plusow :D
  • Odpowiedz
@LaylaTichy: no nie, to nie jest zabawne, ale też żeby to wiedzieć trzeba wyjść do ludzi. Uwierz mi, że znam się na żartach jak nikt inny i umiem żartować tak, żeby nikogo nie urazić. ()
Zarty o penisie takie jak ten są słabe. Serio. Maksymalnie na prychnięcie i do zapomnienia.
Ale żeby to zrozumieć to trzeba wyjść z banki wykopu, wyjść do ludzi
  • Odpowiedz
@Brydzo: jaki kij w dupie, wczoraj się urodziliście? Widzicie znaczek tiksrok? Fake i daję sobie za to obciąć rękę, i rękę każdego potomka do 5 pokolenia.
  • Odpowiedz
@Morken: ale to ty nie masz znajomych i życia poza portalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znam się na żartach i umiem rozbawić ludzi, co więcej w ten sposób poznaje ludzi i uchodze za przebojowa w swoim towarzystwie.
  • Odpowiedz