Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Obejrzałem sobie na spokojnie skrót meczu Szwecja - Hiszpania i takie O to przemyślenia mnie naszły:
1. Jeżeli mówimy o dobrej obronie Szwedów, to chyba tylko o bramkarzu, przecież tam było milion błędów, piłki przelatywały przez linię obrony jak pieniądze przez palce
2. Isak... Niezły kocur, nie możemy popełnić żadnego błędu, Sousa ufam, że go wyłączysz z gry
3. Spryt, ogarnie i ustawianie się Lewego wygra nam mecz, On wykorzysta ich każde złe ustawienie, A popełnili sporo byków przy Hiszpanii
4. Zagraliśmy dużo lepszy mecz z Hiszpanią niż Szwedzi, któreto miały ogromne ciśnienie na zwycięstwo, wiadomo, że wpadka w meczu otwarcia zdarza się częściej
5. Ten mecz będzie kwintesencją całościowego przygotowania, wtóruję w tym Pazdanowi, który stwierdził w wywiadzie (jest na meczyki.pl), że będzie to najbardziej miarodajne spotkanie i pokaże w jakim miejscu jesteśmy
6. Nie mogę się doczekać, aż jutro o 17 odpalę piwko i tryptyk reprezentacyjny
7. Tak pęknie mi dupa jutro itd.
8. Fajnie, że przedłużyli mi emocje w Euro
#mecz #reprezentacja
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzuf22: nadzieja w mentalu pozostaje.. zgadzam się, że w historii murzyn = nogi z waty w obronie
@2outmagic: na konferencji wczorajszej fajnie O tym mówił Sousa i Klich, że taki mają styl i w sumie jeden zawodnik to wolny elektron, który napędza, zwalnia i ciągle zmienia tempo gry, A dodatkowo ich treneiro współpracuje już z nimi od ponad 60 męczy.. to chyba niezły wynik patrząc na te "średnie" reprezentacje