Wpis z mikrobloga

Dobry,
wybieram się na weekend w góry i postanowiłem, że trzeba w końcu kupić jakiś lepszy plecak, chciałbym, żeby posłużył mi na kilka weekendów górskich w roku (amatorskie) + rower, siłownia, samolot i jakiś delikatny trip za miasto.
Kolega żołnierz polecił mi markę Wisport, model SPARROW 30 II Cordura 30l, chciałem się poradzić bardziej doświadczonych zawodników czy taki plecak spełni moje wymagania? Obawiam się nieco jego użyteczności na codzień
Czy powinienem sprawdzić jakieś trekkingowe propozycje od 4F czy Decathlon? Pozdrawiam

PS: Khaki fajny ale myślę, że na codzień do użytku cywilnego czerń lub szary będą bardziej adekwatne :)

#wisport #plecaki #turystyka #outdoor
Imponderabilny - Dobry, 
wybieram się na weekend w góry i postanowiłem, że trzeba w ...

źródło: comment_1624377655XIx3yuSgAyWx2nG5Xap8FH.jpg

Pobierz
  • 11
@Imponderabilny: Ja korzystam z plecaka Direct Action Dust (czarny), z tym, że noszę w nim laptopa i zabierałem w liczne delegacje zagraniczne. Kiedyś codziennie zanim home office się zaczął. Kupiłem go w 2016 i nadal wygląda jak nowy. Wtedy kosztował 399 zł. 30 litrowy wydaje mi się już by był za duży na codzień. Pamiętam, że mają też większe modele.
@Imponderabilny Mam dokładnie ten model ze zdjęcia. Mocny jest jak cholera xD spakowałem się w niego na tydzień w góry, otwiera się on jak walizka co bardzo ułatwia pakowanie. Sam w sobie jest nieco ciężki i ma sporo pasków które później doceniłem kurtka, śpiwór, hamak można łatwo przypiąć na zewnątrz plecaka. Ma pas biodrowy i piersiowy wiec można go spokojnie ładować do oporu i stabilnie siedzi na plecach. Wypełniałem go po brzegi
mysz_kulkowa - @Imponderabilny Mam dokładnie ten model ze zdjęcia. Mocny jest jak cho...

źródło: comment_16243818711GBhU2BI9eqpUNRKyMHi2J.jpg

Pobierz
@Imponderabilny są usztywnione nawet spoko, orzez środek jest wentylacja no ale jak to z plecakami latem nic to nie daje raczej i tak plecy mokre xd aha jeszcze ważna rzecz: w głównej komorze od strony pleców jest przegródka gdzie idealnie wchodzi lapek 15,6 cala xdd
@Imponderabilny: NIE KUPUJ PLECAKA OD WISPORTA. To przedrożone ulepy z rozwiązaniami sprzed 30 lat, które w jakiejkolwiek turystyce ambitniejszej, niż noszenie kanapek do biura przegrają z każdą sensowną turystyczną konstrukcją. Nie ma to pasa biodrowego, tylko #!$%@? pasek na brzuch, nie przenosi on obciążenia tak jak powinien. Do tego podział w środku na dwie komory jest bezsensowny, do tego jest ciężki, do tego to usztywnienie w plecach z płaskownika to jest
Afrati - @Imponderabilny: NIE KUPUJ PLECAKA OD WISPORTA. To przedrożone ulepy z rozwi...

źródło: comment_1624430959E82c78ylpGJGSvn35t7YEg.jpg

Pobierz