Wpis z mikrobloga

@Krejziismylife: ja miałem babę i to nie jedną ale i tak uważam, że p0lki w znacznym stopniu degradują środowisko naturalne i należy postawić temu kresu poprzez specjalny pakiet ustaw m. in. przewidujący wyższe kwoty podatku dla kobiet z nadwagą powyżej 50 kg emitujących nadmiarowe liczby CO2 do atmosfery
  • Odpowiedz
@Krejziismylife:
Nie chce mi się niepotrzebnie produkować, więc rpzekleję moją odpowiedź sprzed dwóch tygodni na komentarz o tej treści:

Skoro normik wychodzi z domu, ma znajomych, przebywa wśród ludzi itd. nie ma pojęcia o relacjach damsko męskich, a przegryw który nigdy nie miał dziewczyny ani nawet znajomych i siedzi w piwnicy posiada tajemną wiedzę o tym wszystkim?


A dlaczego nie? Jeden znajomy normik w wieku 20 lat nie wiedział, że mężczyznom
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Nie napisałem ani nie twierdze, że nie trzeba nic wiedzieć żeby się wypowiadać. Po prostu wiedza nie zawsze musi się opierać wyłącznie na bezpośrednich, osobistych doświadczeniach - tak samo, jak nie trzeba było widzieć Ziemi z kosmosu żeby stwierdzić, że jest okrągła.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife:

To stoi po dwóch zupełnie różnych stronach


No pewnie, blackpill opiera się m.in. na biologii i psychologii ewolucyjnej, a jak wiadomo one z nauką nic wspólnego nie mają, liczy się tylko normickie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz