Wpis z mikrobloga

@fukinloner: Czyli 15,472 śmierci na prawie trzy miliardy szczepień? Wow, nie wiedziałem, że one są aż tak bezpieczne. Ty pamiętasz, że na COVID to w samej Polsce jeszcze kilka miesiecy temu ginęło po kilkasest ludzi dziennie? XD
  • Odpowiedz
@TenTypZez: To są zgony z covidem jako chorobą współistniejącą, a mówisz o zgonie na covida.
"Ty pamiętasz, że na COVID to w samej Polsce jeszcze kilka miesiecy temu ginęło po kilkasest ludzi dziennie? XD"
  • Odpowiedz
@Lubie_Budyn: Nie, to są zgony wywołane COVID. Masz jakieś badania, które stwierdzają, że jest inaczej, czy to takie twoje przypuszczenia?

@wojna: Przecież tu chodzi właśnie o to, aby zginęło tylko te 15k. Jakby się nie zaszczepili, to zginęłoby ich znacznie więcej, co pokazują statystyki z całej pandemii. Na tym właśnie polegają szczepienia, że przyjmujesz coś o mniejszym ryzyku, aby ochronić się przed chorobą o większym xD
  • Odpowiedz
@TenTypZez: jako zdrowy człowiek, który choruje średnio-poważnie raz na 10 lat mam sobie wstrzykiwać specyfik, który #!$%@? mi 40 stopni gorączki, a jeśli będę miał pecha, to dostanę jakiegoś NOPa nieprzewidzianego, przed którego rekompensatą rząd i koncerny zabezpieczyły się już chyba z rok temu xD Wszystko po to, żeby nie zachorować na coś, co w 99,9995% skończy się u mnie przeziębieniem
  • Odpowiedz
jako zdrowy człowiek, który choruje średnio-poważnie raz na 10 lat mam sobie wstrzykiwać specyfik, który #!$%@? mi 40 stopni gorączki a jeśli będę miał pecha, to dostanę jakiegoś NOPa nieprzewidzianego, przed którego rekompensatą rząd i koncerny zabezpieczyły się już chyba z rok temu xD Wszystko po to, żeby nie zachorować na coś, co w 99,9995% skończy się u mnie przeziębieniem


@fukinloner: Na te skutki uboczne masz pewną szansę, jasne, ale
  • Odpowiedz