Wpis z mikrobloga

az  mi sie na sentymenty zebralo... ostatni pomiar podstawy akumulatora do Hondy Civic. Czesc weszla do produkcji w sierpniu 2016 - miesiac przed tym jak zaczalem prace w obecnej firmie. Od tamtego momentu spedzilismy sporo czasu razem
 Jedna z pierwszych do ktorych edytowalem program a jak sobie przypomne ukladanie stalowych klockow na stole aby podeprzec czesc do pomiaru to mnie do tej pory krew zalewa :D Pewnie dalej bysmy ja tlukli tutaj w #irlandia ale Honda zdecydowala sie zamknac fabryke w Swindon i przeniesc produkcje do Azji... Bedzie mi jej troche brakowalo. Ale tylko troche bo problemow z nia bylo nie raz co niemiara :P
 #cmm #przemysl #kontrolajakosci #motoryzacja #honda #civic
Pobierz beroslaw - az  mi sie na sentymenty zebralo... ostatni pomiar podstawy akumulatora do...
źródło: comment_1624353754tDHM5uuHs5F6LK6ohsG7T4.jpg
  • 9
@bialy100k: sa przynajmniej 3 firmy produkujace elemnty do przemyslu motoryzacyjneg w ie o ktorych wiem. Portfolio jest dosc ciekawe musze przyznac. Honda, mercedes, jaguar, land rover, aston martin. Trafily sie nawet takie jak Bentley czy trzy male #!$%@? do McLarena. Do tego sporo pomniejszych zamowien gdzie nie mam pojecia do czego to idzie. Naszymi glownymi klientami teraz (po zamknieciu Hondy) sa Aston Martin, Ineos i Grupa JLR (jaguar - land rover)
@SpalaczBenzyny: a do tego nigdy nie zdawalem sobie sprawy jak procesy potrafia byc skomplikowane... Ta "glupia" podstawka zawiera 3 czesci. Lacznie potrzeba 5 tlocznikow aby je wyprasowac.... Tony stali i projektowania. Po wszystkim spawanie nakretek, malowanie, automatyczne skrecanie.... Od cholery srodkow, roboczogodzin, transportu, materialow...
@bialy100k mialem nauczyciela ma studiach ktory byl projektantem (wzornictwo) w kostalu. Wyjatkowy idiota ktory jeszcze bardziej mial wyjatkowo #!$%@? na prace nauczyciela niestety ;)
@Menefe raczej pod koncerny. Czasem trafi sie inzynieria wsteczna na walek co sie urwal z maszyny czy pekniete kolo zamachowe ale przyjmowane po sasiedzku od osciennych firm
@beroslaw: Kiedyś składałem do nich CV i byłem na rozmowie rekrutacyjnej - ja w garniturze, panowie rekrutujący w ciuchach jakby przed chwilą skończyli ładować kontener ze śmieciami. Nastawienie - takie samo. I o ile nie mam nic przeciwko temu, żeby w pracy była luźna atmosfera, to w normalnych firmach przyjęte jest stosowanie się do zwyczajowego dress code - szczególnie gdy kontakt jest z kimś z zewnątrz. Nie dogadaliśmy się.