Wpis z mikrobloga

Google nie działa? Problemy z Androidem.
Wyskakujące powiadomienie. MAMY ROZWIĄZANIE Nie działa ci system Android?
Dziś 22.06.2021 Google ma problemy. Duże problemy w Google.
AWARIA w Google. AWARIA ANDROIDA. Nie działa mi telefon. Powiadomienia wyskakują
Warto zwrócić się z problemem do naszego działu pomocy.
Rozwiązanie problemu może być proste.
Google nadal ci nie działa? Nadal problemy z telefonem? Telefon nie działa?

#android #google #heheszki
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@taktomojekonto: częściowo tak. Ja akurat używam dodatku do przeglądarki której daje możliwość blokowania konkretnych portali z wyników wyszukiwania.
Często jak trafi mi się jakiś gównoartykul to cały portal blokuje, tak samo notoryczne paywalle. W karcie Google now na telefonie też mam opcje blokowania konkretnych stron to też nie wyskakują newsy.
Wiadomo - trochę pracy na początku jest ale potem całkiem przyjemnie się korzysta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taktomojekonto: dziwne, u mnie działa xD ale żebyśmy się dobrze zrozumieli - to nie jest automatyczny filtr tylko dodatek do wyszukiwania w Google - na liście wyników obok nagłówka chyba jest dodatkowy przycisk od blokowania i ręcznie dodaje się strony których potem nie pokazuje na liście
dziwne, u mnie działa xD


@przemo93c: a jeszcze nie próbowałam wyłaczyć i włączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak tak, sprawdziłam na haśle "niedziela handlowa" i pustki, tzn kolejne wyniki nie wchodzą na to miejsce. no nic będziemy działać, dzięki :)