Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kufelsan: sam Machaj mówił zawsze że on woli sam i w żadne spółki się nie bawi, a tu proszę.
Nie znam się ale spółka to zawsze problem prędzej czy później, kwestia kto kogo przewali moim zdaniem☺
Zobaczymy jak to się potoczy.
Jeszcze jedna sprawa, gdzieś to wyczytałem w komentarzach, nie wiem na ile to prawda ale czasem bywają wartościowe komentarze i napisał ktoś że z biznesami w Azji jest tak że
@dizel81: MAchaj to wiele rzeczy mówi, a potem trochę inaczej wychodzi. Ja to nie rozumiem jednej rzeczy. Otworzył Polonię na turystycznej ulicy, bo liczył na turystów. Nie wyszło, pojawiła się inna opcja to uciekł na przedmieścia, ok. Ale ciągle coś bredzi, że otworzy tam POlonię jak mu pizzeria wyjdzie z Krzychem. NO ale to jak najpierw chciał dla turystów w centrum, to potem dla kogo będzie ta Polonia na przedmieściach?
Chyba
@theLPD: Polonia w zamyśle może chodzi bardziej o miejsce spotkań dla Polaków niż jakaś knajpa czy restauracja, no ale tak jak piszesz on dużo gada, mało robi także jeszcze ze 100 razy to się wszystko zmieni.
@dizel81: Dokładnie tak. Przecież od razu było wiadomo, że z tego żadna knajpa. Mrożone kotlety i kawałek kiełbasy za 7 dolarów. Miało się po prostu "jakoś" kręcić, a że nie ma tam już nikogo to bez sensu płacić za miejsce jak można się przenieść tam gdzie będzie się niby coś działo.
Gość jest kombinatorem, szuka jelenia który będzie odp...ć robotę a on będzie się lansować - stąd ten pociąg do YT. Na niczym się nie zna, biznesy w Chinach to też działanie z instrukcją od zleceniodawców (kontrola jakość, sprawdzenie firmy). Szczyci się tymi Chinami jakby niewiadomo co było.
Co do knajpy i podczepianie się pod innych to gra na przeczekanie bo gość nie ma pomysłu ani wiedzy. Dla porównania Michal z Nakupendy czy