Wpis z mikrobloga

@Smonk_Da_Wead: niesprawiedliwe - trochę jak by komuś z chorobą przepisać jakiś doping i on był by legalny bo ma od lekarza.

Jeśli mamy osoby, które przeszły takie leczenie powinny być świadome, że trzeba by zbudować osobna kategorie, która będzie popularna jak piłka nożna kobiet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Melee_Creep czy wrodzona przewaga to oszustwo? Co to za brednie. Może jeszcze powiedz, że zbyt wysoki koszykarz nie może grać bo jest n a t u r a l n i e zbyt wysoki. Takim tokiem myślenia możesz sobie przyczepić rękę teleskopową, która zawsze wrzuca piłkę do kosza i zbiera piłkę na rozpoczęciu tylko dlatego, że nazywasz siebie trans-robotem( ͡º ͜ʖ͡º)
@HAL__9000 Jeśli powiedzmy jesteś niepełnosprawny no to możesz sobie zrobić rywalicację z innymi niepełnosprawnymi. Istnieją w sportach różne kategorie, gdzie walczysz z ludźmi na podobnym poziomie. Jest jeszcze coś takiego jak rozwój i zawsze możesz dać z siebie wszystko i stać się lepszą wersją siebie ( ͡º ͜ʖ͡º) idąc Twoją analogią to powinniśmy cofnąć się w rozwoju do poziomu najbiedniejszych i najmniej rozwiniętych krajów. Oni nie mają
@HAL__9000 jak masz smutne życie i nie masz chęci życia to zawsze możesz się #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º) dla mnie życie jest spoko i pewnie dla moich dzieci będzie jeszcze lepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º) oj jak będzie nam przyjemnie żyło ciesząc się każdą chwilą ( ͡
@HAL__9000 nie umiesz się cieszyć życiem i tyle. Ja mam na wszystko #!$%@? i jest mi zajebiście dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡) byś zadbał o zdrowie może wreszcie byś przestał #!$%@?ć jak potłuczony ( ͡ ͜ʖ ͡)