Wpis z mikrobloga

Najbardziej kucowski komentarz na temat filmu dawida myśliwca XD

Badania są złe bo tak piszę, wszystkie instytucje zrobiły spisek żeby im więcej lpg wychodziło, ale w jakim celu tak robią to już nie napiszę. Ja mam swój chłopski rozum i co ja wiem to ja wiem

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #lgbt #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1624312137ZsYPUFS4a0suGrsyBVF9xg.jpg
  • 11
@kozackikozak z tymi ankietami tak jest. Znałem sporo dziewczyn które uważały ze są bi albo les, tylko dlatego że nie mogły sobie znaleźć chłopaka który by im odpowiadał. Oczywiście dziewczyn też nie miały
@stassma: No bo seksualnosc taka jest. Są osoby, które zaznacza że są LGBT, mimo że zwyczajnie kwestionują swoją seksualnosc i nie wiedzą,
Ale z drugiej strony są osoby, które zaznaczają, że LGBT nie są, a w późniejszym czasie odkrywają siebie i stwierdzają coś przeciwnego.
Pytanie których jest więcej i czy jest wśród nich na tyle duża dysproporcja żeby zaburzyć wyniki ankiety?
@kozackikozak: Badania są złe bo były niewiarygodnie przeprowadzane. Nawet twój guru Dawid Myśliwiec to sam przyznał w swoim filmie. Jest to ogólnie dostępna wiedza. Mimo to różne lewaki ciągle i ciągle się na takie badania powołują przy każdej okazji. Dlaczego to robią? Myślałem, że jest to oczywiste. Z tego samego powodu dla którego np. partie polityczne zlecają takie sondaże, żeby wyszło im jak najwięcej poparcia. Chodzi o zdobycie elektoratu, który poprze
@Jah00

aby zrobić z obywateli jednakowe posłuszne sterowalne bydło


Akurat to już dawno się udało religii, która napuszcza idiotów ludzi na niewinne osoby homo, żeby przez wyimaginowanego wroga utrzymywać swoją pozycję w społeczeństwie.

W Holandii małżeństwa gejów wprowadzono 20 lat temu. I co? Ano gówno, niewiele się od tego czasu zmieniło, taki wielki upadek rodziny.

Wasz problem polega na tym, że nie umiecie samodzielnie myśleć


Ale jak ty piszesz takie rzeczy, to
@kozackikozak A swoją drogą plusy od @sorek i @grim_fandango też mnie rozwalają, bo to jest już ten poziom fanatyzmu, w którym jak na własne oczy widzą, że ich idol kłamie, to zamykają oczy i mówią, że to tylko nagranie i w dodatku sfałszowane. Dostają w twarz dziesiątkami badań, ale wolą wierzyć na słowo nie popartym absolutnie niczym urojeniom Korwina o 0,5% osób homo i złych lewakach niszczących świat magiczną produkcją gejów dla
Akurat to już dawno się udało religii, która napuszcza idiotów ludzi na niewinne osoby homo, żeby przez wyimaginowanego wroga utrzymywać swoją pozycję w społeczeństwie.


@Ekspert_od_niczego: To właśnie ty masz wyimaginowanego wroga - Kościół. Tylko, że Kościół nie ustanawia prawa, ani do niczego ludzi nie chce zmuszać w przeciwieństwie do lobby LGBT.

Masz tak sprany propagandą mózg, że we wszystko uwierzysz. 0,5% gejów? Niby w jakim badaniu xDD?


@Ekspert_od_niczego: To nie
@Jah00: Zrozum, że zwyczajnie się ośmieszyłeś xD Napisałeś paragraf pełen bzdur i urojeń chociaż nawet nie zobaczyłeś tego filmiku ze zrozumieniem. Gdybyś to zrobił to byś wiedział, że nie powołuje się on na badania Kinseya sprzed 80 lat.
@artpop: Ty za to nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że powołuje się na badania, ale w takim razie po co je przytacza skoro to bzdury? No właśnie po to, żeby uzasadnić swoją tezę z dupy, że wiecie no 10% to nie, ale 1% też nie bo Mentzen to prawicowiec, a wszyscy prawicowcy kłamią, więc 5% to właściwa liczba. A to taka sama bzdura.
@Jah00

To właśnie ty masz wyimaginowanego wroga - Kościół.


To wróg jak najbardziej realny, sączący w świątyniach i nie tylko kłamstwa i nienawiść wobec osób LGBT.

Tylko, że Kościół nie ustanawia prawa, ani do niczego ludzi nie chce zmuszać


XDDD. W Polsce, w której politycy partii rządzącej jawnie przyznają się do konsultowania swoich decyzji z biskupami? Co do zmuszania ludzi - polecam zapoznać się z dokumentem Ratzingera z 1992 roku, w którym