Wpis z mikrobloga

Zobaczcie koledzy z #neuropa jaki kwiatek mi się dzisiaj znalazł. Mamy wszystko: nienawiść do LGBT, czarnych, zwierząt i szczepionek, do tego wulgarność i obrażanie wszystkich. A to tylko pierwsza strona jego aktywności (σ ͜ʖσ) wołam @kazikborsuk bo przecież nie będę rozmawiać o nieobecnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_162430670741aJ4kWn9nC930AdqBF0OT.jpg
  • 14
@ZieloneKoloTramwaja ale twoje życie musi być smutne () kończą się argumenty to grzebiesz ludziom w profilach.... Żałosny jesteś. Mi to szkoda by było czasu na takie dziecięce zagrywki przegrywow. Jesteś hipokryta jak każdy "nowoczesny lewak"
@lelawy no co? Mam prawo robić co chce na tym świecie i pisać co chce.... A nie czekaj obrażać lewackie #!$%@? to już nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°) napisze pedal czy czarnuch to dostanę bana.... Wasza chora wolność.
@ZieloneKoloTramwaja: @lelawy:
Koledzy bardzo Was proszę odpuście @kazikborsuk:
To mój chłopak, on się bardzo wstydzi swojej orientacji, wychowywał się w mocno katolickiej rodzinie i w mocno homofobicznym środowisku. Najbliższe mu osoby nie popierają naszego związku. Ma przez to w sobie dużo złości, ale pracuje nad tym! Proszę Was o wyrazy wsparcia dla Nas( ͡° ͜ʖ ͡°)