Wpis z mikrobloga

@kondziu96: To są totalne bzdury. Przykro mi, ale powoływanie się na badania Kinseya powinno być karane jeśli ktoś zna historię i wie jakie to były "badania" i jak były robione. Poza tym wszystko inne dokładnie tak samo jest na zasadzie wmawiania zupełnie normalnym ludziom homoseksualizmu poprzez specjalnie przygotowane ankiety i mieszanie w głowach przez ludzi, którzy chcą udowodnić, że jest tego jak najwięcej i zaczynają podciągać pod LGBT wszystko co się
@Jah00:

Obejrzałeś w ogóle ten materiał? Bo gdybyś obejrzał to wiedziałbyś, że Myśliwiec nie powołuje się na badania Kinseya, a nawet dokładnie tłumaczy, dlaczego nie oddają one faktycznego obrazu rzeczywistości. No ale wiadomo, lepiej przeklikać bez zrozumienia i resztę dołożyć swoim chłopskim rozumem.

Co do późniejszego fragmentu, to oczywiście nie podparłeś też niczego dowodami, ja równie dobrze mógłbym napisać, że osób LGBT jest w społeczeństwie 30%, a zaniża tę wartość konserwatyzm
@ruszka: Tak obejrzałem. Jednak innych badań już nie weryfikuje, a wszystkie takie badania są przeprowadzane w tym samym celu, żeby nadać znaczenie ruchom LGBT. I to się jak widać udaje. To droga do wdrożenia i zaakceptowania przez społeczeństwo lewicowych postulatów.

Przynajmniej mam swój rozum, w przeciwieństwie do lewicy, która go nie ma i lubi łykać bezkrytycznie wszystko co podadzą jej starsi, mądrzejsi i bardziej wykształceni. A to zwykła manipulacja.
@Jah00

Przynajmniej mam swój rozum, w przeciwieństwie do lewicy,


No właśnie nie masz, skoro łykasz bezkrytycznie wszystko, co powie ci twój idol, a każdy dowód naukowy, który temu przeczy, odrzucasz od tak, bo skoro się nie zgadza z twoimi poglądami, no to twórców ktoś przekupił albo są lewakami.

A jak usłyszałeś magiczne słowo klucz "Kinsey" to od razu się odpaliłeś, zamiast obejrzeć kilka sekund więcej i usłyszeć, że Myśliwiec jasno tłumaczył, czemu
@kondziu96: @Jah00: @Ekspert_od_niczego
Mentzen ma tu tu rację:
P.S. Bearman i H. Brückner (2002 r.) wskazują, że socjalizacja we wczesnym dzieciństwie jak i w okresie poprzedzającym dojrzewanie kładąca mniejszy nacisk na zróżnicowanie płci sprzyja formowaniu orientacji homoseksualnej.:
We also consider and reject a speculative evolutionary theory that rests on observing birth-order effects on same-sex orientation. In contrast, our results support the hypothesis that less gendered socialization in early childhood and
Największe xD to jest to, że amerykanie uważają, że 25% z nich jest homo. Jak to nie jest dowód na propagandę homo to nie wiem co jest.


@Jah00: W takim razie w Polsce mamy powszechną propagandę islamską, bo wg badań ankiety Ipsos Polacy uważają, że w Polsce mamy 7% muzułmanów, podczas gdy w rzeczywistości jest to 0,1%, a realnie bliżej 0,01% xD
Polacy uważają, że w Polsce mamy 7% muzułmanów


@michcio: No i właśnie dokładnie tyle są warte takie "badania". A wy się oburzacie, że to "nauka". Jest to śmieszne.

jeszcze do was nie dotarło, że to wynika nie ze wzrostu liczby osób homo, tylko osób przyznających się do tego?

I co ma w tym niby być przykrego?


@Papinianus: Otóż to. Dlatego deklarowana ilość nie ma związku z faktyczną, natomiast ma związek
Dlatego deklarowana ilość nie ma związku z faktyczną, natomiast ma związek z propagandą. Bo gdyby nikt tej ideologii nie rozgłaszał to nikomu by nie przyszło do głowy.


Nikomu nie przyszłoby do głowy, że jest homoseksualny? xD Co za brednie. Trudno to w ogóle traktować poważnie.
To że jest orientacja homoseksualna wiadomo od zawsze i od zawsze wiadomo, że nie jest to kwestia wyboru.

To dokładnie na takiej samej zasadzie jakbyś najpierw kazał
Nikomu nie przyszłoby do głowy, że jest homoseksualny?


@Papinianus: Prawie nikomu.

bo baliby się konsekwencji przyznania, jak jest rzeczywiście.


@Papinianus: Ale dziś już nie ma żadnych konsekwencji przyznania się i wszyscy to robią nawet na wyrost, jak już wspominałem co druga laska na Tinderze ma zaznaczone że jest bi albo les.