Wpis z mikrobloga

@fajnypierozek: Czyli tylko raz na ręcznym. Przekonałaś mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz ile zapłacisz w Niemczech za fryzjera? Ile za kilogram wołowiny? Ile za ochronę żeby chodząc wieczorem po ulicy nie oberwać od patusów z Turcji czy Polski? W PL patologia po wejściu do UE prawie zniknęła na ulicach rekordy bezpieczeństwa. Tam gwałty zbiorowe na koncertach.
@masz_fajne_donice: Spokojnie! Nikt nie powiedział, że wszystko jest tańsze. Natomiast wiele osob twierdzi w tym i ja, ze po ogólnym podliczeniu wszystkiego wychodzi podobnie jak w PL.

I nie musisz być na siłę wulgarny bo to tylko Cię pogrąża.

Ile za ochronę żeby chodząc wieczorem po ulicy nie oberwać od patusów z Turcji czy Polski?


@masz_fajne_donice: Ogranicz wypok dobrze Ci radzę
@fajnypierozek: Po co mam emigrować jak żyję jak pan tu a na emigracji jak robak za te same pieniądze? W mojej branży nie ma różnic płacowych specjalnie. A za granicą byłem na studiach a potem firma mnie dwa razy do niemiec na jakiś czas wysłała ale nigdy bym nie emigrował bo to jest oznaka że poniosło się w PL porażkę.
@100L3C: To taki bullshit że aż śmieszne. Za studenta byłem to były ceny większe, niż w PL teraz. 12 lat temu. Aż tak potaniało?
Dlaczego koszyk standardowych produktów w pomiarach jest dużo droższy? Może Polacy na emigracji jedzą gówno dla bezdomnych i myślą że jest tanio?
#!$%@? eurostat to zmierzył i w Niemczech wyszło 107% średniej unijnej w PL 60%. Prawie dwukrotnie drożej mają.
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Comparative_price_levels_of_consumer_goods_and_services
Pobierz maszfajnedonice - @100L3C: To taki bullshit że aż śmieszne. Za studenta byłem to były...
źródło: comment_1624304902drQWjUsW9RbHAYCaEYXiwr.jpg
@100L3C: o #!$%@? następny. Co za robienie #!$%@? z dyskusji przez cały czas twierdzenie, że ceny takie same a jak nie ma racji wyskakuje z zarobkami?
Jak już pisałem w moim zawodzie zarobki w niemczech podobne. Znaczy lepsze 25% na umowę o pracę ale przy działalności na rękę wychodzi tyle samo. Więc tam byłbym w dupie a tu się świetnie żyje.