Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirasy jakieś sposoby na mocny atak alergii?
Od wczoraj od 15 praktycznie non-stop leci mi z nosa jak z kranu, ciągle kicham, nosem oddychać nie daję rady, a i przez usta ciężko.
Chusteczki to chyba już w kilogramach mogę liczyć.
Prysznice żeby zmyć z siebie pyłki dają ulgę tylko na moment, tabletki (Amertil) biorę regularnie, ale takiego ataku jak teraz nie miałem już chyba z 10 lat i jak widać niezbyt pomagają w teh sytuacji. :/

#alergia #alergiacwel #medycyna #kiciochpyta
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: ogólnie cały dom w nawilżaczach powietrza, do tego teraz okład z mokrego ręcznika, jest minimalnie lepiej, ale dalej tragedia. Pójście do roboty w takim stanie to proszenie się o kłopoty.
Liczyłem na deszcz, ale za cholerę nie chce padać, mimo że według prognoz już powinien.
@moll: niestety nie mam, nawet nie mam jak pójść samemu do apteki po coś, ani kogokolwiek wysłać póki co. :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: wzialem podwójną dawkę. Jak widać nic to nie dało. Więcej szczerze mówiąc trochę się cykam.
@Jotu: a jak długo bierzesz ten lek? może przestajesz na niego reagować?

Pamiętam, że jak brałam loratan na ostre stany, to 2x2, co było dość dużym przekroczeniem dawek, ale to było zalecenie lekarza, sama bym nie ryzykowała

poza tabletkami bierzesz coś jeszcze? jakieś wziwne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: od kilku lat. Zawsze działały idealnie. Tak jak pisałem, z 10 lat w takim stanie nie byłem.
Wczoraj byłem na spacerze niedaleko lasu i myślę, że mogłem trafić na jakąś roślinę, która uczula mnie o wiele mocniej niż reszta.
Już kiedyś miałem taką sytuację, że czegoś dotknąłem i na drugi dzień cały spuchłem.

Poza amertilem nic nie biorę, bo nigdy nie było potrzeby.