Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzicie w dorosłym życiu?
Skończyłam se niedawno techbaze, pracuje 4 dni w tygodniu po 7 godzin i mam 30 min przerwy (jestem tłumaczem więc w sumie to siedzę na dupie przed kompem) a jestem tak #!$%@? że wracając do domu o 16 śpię do 6 dnia kolejnego i tak w kółko XD A jak przychodzi weekend zamiast korzystać z życia jak rówieśnicy nie jestem w stanie wyjść z łóżka, pog
  • 170
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yobitch: zmień prace. Po szkole pracowalem Chic gdzie + studia i też był dramat. Do ostatniej pracy miałem 55 km więc wstawałem o 6, a wracałem do domu o 17. 4 miesiące z życia wyjete. Obecnie mam taką pracę, że czy HO (na którym jestem ciągle xD) czy biuro to normalnie wracam i mam czas i chęci na wszystko
@yobitch zadbaj o zdrowie bo jest u ciebie coś nie tak. Ja wyrabiam 230/240h miesięcznie w gastro, raz w tygodniu wyjazd po parę set kilometrów i codziennie czas na trening/siłownię. No tez jestem zmeczony ale jakoś daje rade i myślę że jeszcze czas by się znalazł na coś jakbym chciał.
@yobitch: W mojej opinii gdzieś ucieka ci zbyt wiele energii. Zdiagnozuj sobie gdzie może ona się ulatniać. Może za dużo energii pokładasz w pracy, bo uważasz że powinnaś się aż nadto jej poświęcać? Może brak ci witamin, słońca? Tarczyca? Przyczyn może być wiele, ale główną przyczyną braku energii życiowej jest właśnie jej brak, i musisz zrobić tak aby ona się z ciebie przesadnie nie ulatniała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yobitch: trzeba badać tsh co jakiś czas, mam nadzieję że twój lekarz nie gada że normy labolatoryjne to też twoje normy xD w twoim wieku chyba 0.5-1.5 to jest ok norma
@yobitch: Zbadaj się bo to nie jest normalne. Ja mam 24 lata, pracuje od poniedziałku do piątku po 8h, codziennie po pracy wychodzę i nierzadko wracam do domu o północy albo i później i normalnie na drugi dzień funkcjonuje. A weekendami to już w ogóle życie mi się kręci, od rana do nocy poza domem i rzadko kiedy jestem jakoś bardzo zmęczona. Może zbadaj cukier albo tarczycę, bo to na prawdę
a jestem tak #!$%@? że wracając do domu o 16 śpię do 6 dnia kolejnego i tak w kółko


@yobitch: na pewno to nie jest tylko psycha, więc się dobrze zbadaj i szukaj aż znajdziesz.
Ale tez spróbuj sobie jednak znaleźć jakieś hobby, zajęcie, cokolwiek. Takie życie typowo praca-spanie-praca też wyniszcza jednak.