Wpis z mikrobloga

@Rohnin: nie grałem w 13stkę... Jestem w czechach na Campie Tenisowym i koleś ma konsole... pożyczył mi razem z grą. Niesamowity ma feeling gra, nieporównywalnie lepszy niż w fifie.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: W demo grasz?

@Rohnin: Ja w demo pogralem i roznica jest.

Wiec tak, strzaly są SUPER. Dużo bardziej naturalne niż to sztywniactwo z Fify. Jednak sama rozgrywka troche kuleje na moje oko.

Po pierwsze podania takie dlugie, to sa z deka za latwe.

Po drugie - jak porównać to jak się wystawiająw fifie, to jest w pesie słabiutko. Mało sie ruszają piłkarze do wystawek.

Po trzecie no jakoś nie
  • Odpowiedz
@Rohnin: Różnica względem 13 - OLBRZYMIA. Ja się czuję jakbym uczył się na nowo chodzić. ba! Nawet względem dema różnica jest spora.

@000loki:

jak porównać to jak się wystawiająw fifie, to jest w pesie słabiutko. Mało sie ruszają piłkarze do wystawek


W PESie może na automacie gorzej biegają (chociaż to zależy od suwaków w ustawieniach strategii), ale znając kilka sztuczek (np. przy podaniu trzymaj L1) to się wysuwają że aż
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: ja sobie przekonfigurowalem klawisze takze poszukam..

Ale nie uwazasz, ze jakiś taki wiekszy chaos panuje na boisku w pesie? Tzn może demo takie jest.. ale mi wydaje się, że ciężko tu o coś składnego. Chociaż może być też tak, że jeszcze nie nauczyłem się grać ;)
  • Odpowiedz
@000loki: W czasie gry włączasz pauzę i w 'command list' masz opisany wszystko praktycznie.

Powiem szczerze że tak, mam takie wrażenie. Ale to dlatego że jeszcze nie potrafię w niego grać, chociaż faktem jest że gameplay jest już na pierwszy rzut oka mniej uporządkowany niż w poprzedniej części czy fifie, to jednak jest on od poprzedniego PESa po stokroć lepszy. No i jak już mi wyszła jakaś fajna akcja to dawno
  • Odpowiedz