Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zulfix:

Janusze w serwisach "klymatyzacji" nabijają teraz propanem-butanem, podobno co drugi gruz z komisu z nabitą klimą, ma właśnie układ wypełniony propanem r290 lub r600. Na YT są tutoriale napełnić klimę gazem do zapalniczek, januszerstwo lvl high


Czemu Janusze, skoro to lepsze rozwiązanie XD?
  • Odpowiedz
@Just_Think_More: bo w razie kolizji lub wypadku, ubezpieczyciel sprawdzi czym miałeś nabitą klimę i jeśli się okaże, że to nie był certyfikowany gaz r134 lub r132yf, to nie wypłaci hajsu za szkody.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zulfix:

bo w razie kolizji lub wypadku, ubezpieczyciel sprawdzi czym miałeś nabitą klimę i jeśli się okaże, że to nie był certyfikowany gaz r134 lub r132yf, to nie wypłaci hajsu za szkody.


Bo rozumiem, że to źle nabita klima decyduje i winie w trakcie kolizji pojazdów XD?
  • Odpowiedz
@cytmirka: ceny gazu w przeciągu 3 ostatnich lat ostro spadły, praktycznie wróciły do cen z przed okresu mega wzrostu. Aktualna cena (po telefonie do przestawiciela -200 zł) za 12kg. Klima przy aktualnych cenach powinna kosztować tak jak kiedyś 50 zł (przy 500g na układ) za nabicie. No ale wszyscy się przywyczaili, że wychodzi ~200 zł, tak więc janusz za nabicie 0,5k bierze te 200 zł, czyli tyle ile kosztuje 4,5kg
Lanc - @cytmirka: ceny gazu w przeciągu 3 ostatnich lat ostro spadły, praktycznie wró...

źródło: comment_16242351509uvk7WLThDUpc7HVw4srtQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Lanc: Dzięki za rozpiskę, ja mam trochę po znajomosci bo będę robić w firmie w której kiedyś pracowałam, ale i tak kasy trochę zejdzie xD
  • Odpowiedz