Wpis z mikrobloga

Cześć,
Pytanie z cyklu mądry Polak po upale.
Od jakiś paru lat planowałem zamontować w mieszkaniu klime, ale jak zawsze było coś innego do roboty. Z uwagi na coraz to cieplejsze dni postanowiłem jednak zacząć działać w temacie. Czy zna ktoś firmę, która zrobi wycenę i podejmie się montażu klimy w starym mieszkani w Szczecinie? Albo ma kogoś godnego polecenia z uprawnieniami do jej montażu? Dodam, ze mieszkanie w kamienicy na 3 pietrze (nad już tylko strych).
#szczecin #klimatyzacja
  • 21
@Misqadv: Pewnie nikt Ci się nie zgodzi na zamontowanie zewnętrznej części klimy na starej kamienicy. Zostają takie przenośne klimy które tez dają ponoć radę.
@Misqadv: W tym momencie najbliższe terminy to pewnie wrzesień i cena + 2k więcej. Niestety spóźniłeś się i jak większość rodaków polecam czekać do jesieni lub wiosny
Jeżeli chodzi o zamieszczenie klimy to nie ma problemu, akurat ludzie we wspólnocie maja. Plus taki ze mam dwa balkony, a klime będę montował na balkonie od podwórka gdzie są inne klimy u mnie w klatce, których w mocy nie słychać ;) dodatkowy plus to, to ze jestem w zarządzie wspólnoty :P
No dobra pozostaje czekać do jesieni ;)
Nie chce mi się odpisywać wszystkim którzy mi tu wytykają jak to cicha jest ich klima, więc zbiorowo:

1. to że wy taką macie nie znaczy że ktoś w bloku też sobie taką założy, mieszkaniec bloku raczej nie jest bogaczem którego stać na super-hiper-ultra cichą instalację
2. kilku lokatorów tak zrobi i z kilku "cichych" urządzeń będzie koncert
3. kwestia ingerencji w części wspólne - każdy #!$%@? na swój strój i będzie
@mister_pink: Patrząc na to ile jest klimatyzatorów na ścianie kamienicy od podwórka raczej nie będzie to samowolka. Nikt tez nie pisał, ze będę to robić na nielegalu.
Ogólnie temat do zamknięcia, bo z prostego pytania wjechał już niezły offtop.
1. to że wy taką macie nie znaczy że ktoś w bloku też sobie taką założy, mieszkaniec bloku raczej nie jest bogaczem którego stać na super-hiper-ultra cichą instalację


@mister_pink: Mam haiera który kosztował mnie 5k i jest ultra cichy, a zapewne idzie i taniej. Chyba że to już klasyfikuje się jako bogactwo.