Wpis z mikrobloga

Jak zwykle #!$%@? się jak coś mnie omija (#fomo). Już raz miałem tak miesiąc temu z coinem UltraSafe o którym widziałem wzmiankę na Reddit dosłownie kilka h po odpaleniu projektu. A wlazłem na Reddit zupełnie przypadkiem o 4 rano. I tak myślałem czy by nie wejść, bo wyróżniał się na tle kilkunastu innych wpisów na https://www.reddit.com/r/CryptoMoonShots

No i #!$%@?. Nie wlazłem w coina a wlazłem dosłownie na Reddit losowo tak jakby Bóg dał mi znak "wejdź w to". Po 2 dniach byłbym grubo na przodzie o jakieś kilkanaście tysięcy PLN. Niestety.

Przedwczoraj o TIKI pisał tu pewien wykopowicz i widziałem jak fajnie podrosło i czekałem na jakiś zrzut. Oczywiście zrzut był a ja znowu #!$%@? nie wlazłem. Na screenie załączam moment w którym mogłem wejść gdy tylko ujrzałem spadek na wykresie. Co się stało po dniu? Ano dziś byłbym o jakieś 30 patyków do przodu i nadrobił stratę na ETH.

Kurna. Ile razy nie bałem się wejść prawie całym kontem w 2017 w ETH, tak teraz miałem problem... A coś czułem że #!$%@? do 0.020, bo się hype i szum robi, to nie... Chyba czas zrobić własnego coina.

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #shitcoin
źródło: comment_1624162890TFn0Y1KAstfwOTTcnN0ome.jpg
  • 30
@ukie: na telegramie poruszali temat 10k, powinni obniżyć z czasem ten próg, bo z czasem zrobi się on zniechęcający dla nowych. Aktualnie to jakieś 300$
@memforis: @ukie: @buueno: ósmą godzine rozgrywam TIKI, pierwszy raz zapędziłem sie w tak scamerskie wody.
o boshe o #!$%@? co to za gowno. Jakby mi ktos srał na morde i mopem upychal.
nie widzialem jeszcze takiego #!$%@?.
zgadnijcie ile srednio potrzeba czasu aby zacząć odnosic zysk z airdropu bnb....aż mnie ze smiechu wykrzywia: xDDDDD
nie wiem, moze zrobie o tym temat- na co zwracac uwage, bo na kazdym kroku
@Nietak_nietak: LP? cos mi swita ale nie pamietam skrotu
@Cryptonerd_io: jeden #!$%@?, bo bnb wysylane jest mi podobno co mniej wiecej godzine, ale nie ma zadnego trackingu i one nigdzie nie dochodzą.
tutaj nie bedzie zarabiania na stakowaniu tego gowna pod bnb, bo:
- koszt buy/sell (#!$%@? 33,1% !!!!!!!!)
- tokeeny sie wyczerpia w takim tempie w ciagu 4-5 dni i co dalej? zwijamy interes? https://bscscan.com/token/0x9b76d1b12ff738c113200eb043350022ebf12ff0#balances
- volumen wraz z
@Cryptonerd_io: podalem adres portfela w TIKI Earnings Manager, nic od kilku godzin nie dochodzi. Z resztą 10dni aby zwróciły się opłaty kupna i ewentualnej sprzedazy? A co jak cena tokenu lub oraz volumenu spadnie o polowe? Calkowicie nieoplacalne w stosunku do ryzyka i nie dziwie sie, że nigdzie to nie zostalo na stronie wyjasnione nowym uzytkownikom. Tania manipulacja
uzyłem skrotu myslowego, skoro dostaje bnb za posiadanie tokenu to tak jakbym stakowal
@Cryptonerd_io: zdazylem przeczytać. A niby kto? Kto ma najwieksze udziały procentowe w rynku? Czyli jaka odnoszą korzyść? Nie ryzykuja spadkiem ceny tokenu, BNB paid out otrzymują największy po najniższym włożonym koszcie.
to jest tak brutalne, że aż oczy puchną
10dni aby zwróciły się opłaty kupna i ewentualnej sprzedaz


@Fangu: przecież to zależy od volumenu? xD
Mi się kupno zwróciło po jednym dniu.
Bez względu czy vol w górę czy w dół, dostaje się dywidendy. Podczas boczniaka naturalnie mniejsze. Czyli, największą kasa w momencie ruchów cenowych.

W tym projekcie nie na nic dziwnego, jest jak większość na bsc.

Przecież 8% to jest liq na pancake? Xd

No to jak zgadzamy się
@memforis: Ja wbiłem bezpiecznie póki co po półtora dnia jak bym wypłacał to robię 100%, zaczęli to dopiero shillować, także myślę że do przyszłego tygodnia token zrobić jeszcze kilkukrotność i trzeba będzie się zawijać
@Cryptonerd_io: to co mnie jeszcze zainteresowało to jakbys mogl prosze wyjasnić:

przecież 8% to jest liq na pancake?

jaki ona ma wplyw na rynek oraz co sie stanie za 4 dni gdy spadnie do zera.
@Fangu: ..... Oceniłes projekt nawet nie mając takiej podstawowej wiedzy?

.... Xd

A jak myślisz, dlaczego w ogóle można coś kupić&sprzedać? Dlaczego uważasz że spadnie do 0% za 4dni? Xd no chyba że jesteście stanie przewidzieć wyciągnięcie liq xd

Poczytaj o tym gdzieś, to są absolutne podstawy
@Cryptonerd_io: mhm mechanizm wyparcia. Wystarczająco dołożyłem starań aby wytłumaczyć swoje wątpliwości, a skoro nie chcesz wyjasnic tego co możemy rozumieć róznorako - spoko. Staracie sie ale obrona scamów to trudne zadanie. Tak jak odpowiedz na pytanie: czy uzasadnione jest utożsamiac ze scamami konkretne osoby.
@Fangu: Sorry stary ale napisałeś tu 10 bzdurnych tematów nie mając pojęcia co robisz. Liquidity to płynność. Dzięki temu możesz płynnie sprzedać kupić. Czemu ma spaść do zera? I to za dokładnie 4 dni. Jak zwiększy się ruch na coinie to wręcz wzrośnie. Liqudity nie jest nikomu wypłacane.
To nie jest scam tylko coin pewnego typu. Warto wreszcie to zrozumieć. Nie masz chyba pojęcia co oznacza scam. Jak bitcoin spadnie do
@Fangu: ojoj. Nie masz podstawowej wiedzy do oceny dzialania projektu.
Twoje watpliwosci wynikaja w wiekszosci z braku tej podstawowej wiedzy.
Napisalem ci - poczytaj o tym, dyor, chocby na binance academy. Ja nie mam czasu ani checi na tlumaczenie podstaw, jak ta wiedza jest wszedzie dostepna.
Nikt tu nie broni "scamu" jakim sa kryptowaluty, ale starcie z osoba ktora nie posiada pewnej wiedze jest zupelnie bezcelowe.
@Cryptonerd_io: @myidioci: popelnilem blad w interpretacji, na tym co sie okazalo byc liquidity wystapila dluga wielogodzinna dysproporcja miedzy stronami na rynku, co zinterpretowalem tak jak sie to wczesniej malowało.
Dziękuję, znalezliscie moj bląd. Tego oczekuje po dyskusji. Teraz bede bardziej obiektywny wzgledem samego siebie.
Mam nadzieje, że już wystarczy wam satysfakcji z pozwalanie sobie aby odpowiadać lekceważąco o mnie, zamiast odnosić się do tematyki.
Nie jest to nic nowego. Podobną
Kupujesz token, ktory ma niska plynnosc, duza zmiennosc i zaklada zarabianie innej waluty poprzez jego przetrzymywanie w portfelu, bez mozliwosci kontroli pozycji, wiedzy o skali zwrotu i opłatach rzędu 33% co całkowicie uniemożliwia osiaganie efektywnego zarobku.

wlasnie leje ze smiechu xDDD

#!$%@? #!$%@? do szkoły bo mam braki tup tup tup xDD
@Fangu: z wsadzonego na poczatku $350 mam zwrot w ilosci $1800 juz odebranych dywidend (przez 4 dni?) + wartosc samych tokenow ~$15000 (bo o tyle wzroslo). Nawet jak zdechnie do zera - jestem do przodu.
$2.000.000 to wg ciebie niska plynnosc. Ok.
Naprawde, wytknieto ci glupoty, i nikomu nie bedzie sie chcialo kopac z koniem.
@Cryptonerd_io: gratulacje! jak kladziesz sie spać to z imienia wyśmiewasz tych ktorzy dali sie zmanipulować na oszustwo, dzieki ktoremu mogles zarobic? Czy moze pamietasz ich adresy portfeli? Jestescie tylko małymi szmiesznymi scamerami, którzy probuja bronić własnej moralności w temacie ktorego nei da sie obronić.
Pijak z ławki byłby w stanie wskazać rozbieżności w obiegu i redystrybucji tokenu.
Tyle od mnie, bo już zaczyna śmierdzieć tutaj