Wpis z mikrobloga

Jakie auto typu dupowóz rodzinny miało najlepszy system nagłośnienia? Wiem o cudownym nagłośnieniu w niektórych Audi, ale na to mnie nie stać. Znacie coś np do 20k, gdzie zamontowano seryjnie dobry lub bardzo dobry system?

#motoryzacja
  • 33
  • Odpowiedz
@Zordon_: możesz szukać jakiegoś dupowozu w wersji z bose, ale to szukanie igły w stogu gówna

Kup za 15k, daj 5k na sprzęt audio i wygłuszenie i będziesz miał lepsze niż cokolwiek byś wymarzył do 20k
  • Odpowiedz
@Zordon_: zamiast szukać auta z dobrym audio, kup raczej dobre (i fabrycznie w miarę wyciszone) auto i wstaw sobie audio jakie chcesz

Wzmak, radio czy podstawowe głośniki które zagrają lepiej niż bose to wcale nie taki majątek
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu: Powiem Ci, że jeszcze długo minie zanim takie kupię, ale szukam auta, które będzie głównie duże, najlepiej kombi, żeby nie paliło za dużo, nie musi być demonem prędkości i warunek konieczny wysoki prześwit+ tak jak mówisz dobre wyciszenie. Znasz coś co łączyłoby te cechy? Aaa i jeszcze żeby nie stało co tydzień u mechanika jak ten z*ebany Fiat Stilo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Axim: No była jeszcze kiedyś poprzednia wersja Cromy, która często zamykała licznik na +1mln km :) Boję się Fiata bo teraz mam właśnie Stilo. 1.9 JTD jak mówisz, nie do #!$%@? silnik. Jednak cała reszta... Elektronika jest po prostu tragiczna, non stop jakaś choinka na blacie. Żarówkę żeby wymienić to trzeba nadkola ściągać. Zawieszenie z przodu nie jest projektowane dla 1.9 JTD, które jest cięższe od benzyniaka i sprężyny + amortyzatory
  • Odpowiedz
@Zordon_ w pierwszych Volvo V70 można znaleźć system od Dynaudio który masakrował wszystko w tamtych czasach. W drugiej generacji premium sound też jest super. Jednak już nie aż tak wymiata. Jeszcze w starych Lexusach LS było fajne audio
  • Odpowiedz
@Zordon_ nie jedzilem, tylko jeżdżę ( ͡º ͜ʖ͡º), nie zamienię auta przez kilka lat napewno, a miałem juzy BMW X3, 3.0 TDI i Zafirę 2018 1.4 Turbo, zostanę z fiatem na dłużej
  • Odpowiedz
  • 0
@Axim: Może głupie pytanie, ale jak z fotelami? Czy w miarę komfortowo się podróżuje? Często robię trasy +500 km i to by było też bardzo ważne.
  • Odpowiedz