Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy #kanalbekowy #mecz #pilkanozna

Jprdl..
Wiem, że Borek jest w uj przemądrzały i ma ego #!$%@? w kosmos, ale to już przesada, chłop zupełnie nie ma luzu...

Pol zażartował "Ty farciarzu, co za mecz dostałeś do skomentowania, bitwa o Anglię, podziel się swoimi spostrzeżeniami"

Borek (nadętym tonem buca): "To nie tak, że ja coś dostałem, bo w życiu nic się nie dostaje za da darmo, tylko być może na to zasłużyłem...(w tym momencie wyłączyłem)"

Człowiek może wyjść z Dębicy, ale Dębica z człowieka nigdy. Te małomiasteczkowe kompleksy i konieczność by ciągle udowadniać co to nie ja już chyba w człowieku zostają na zawsze...
  • 41
  • Odpowiedz
  • 92
@ziuta052 Myślę, że każdemu by tak odpowiedział, nawet jakby lubił, bo ego by nie pozwoliło przemilczeć...

Pol nie jest jakimś wybitnym ekspertem, ale dobrze odnajduje się na yt
  • Odpowiedz
Myślę, że każdemu by tak odpowiedział, nawet jakby lubił, bo ego by nie pozwoliło przemilczeć...


@nosacz_ninja: Już widzę jak Bońkowi tak odpowiada albo Lewandowskiemu. Borek to taki klasowy cwaniak, który wie kogo można szturchać, bo się nie odgryzie, a kogo nie można, bo ma starszego brata ćwiczącego boks.
  • Odpowiedz
  • 12
@meemphis11
Nie masz zbyt wielu kolegów prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Jakiś Pol"

Pol nie pracował w tv, więc nie był kojarzony tak jak Borek, ale jako szef całego sportu w grupie Onet też coś tam znaczył ¯_(ツ)_/¯

Ale mi w ogóle nie o to chodzi. Właśnie ktoś naprawdę coś znaczący, znający swoją wartość tak nie odpowie, bo nie musi nikomu nic udowadniać.
Odnajdź sobie program gdy Lewy
  • Odpowiedz
  • 7
@meemphis11 "ktoś taki", co ty masz z tym wartościowanie ludzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeden jest przede wszystkim komentatorem, a drugi jest przede wszystkim dziennikarzem (przez wiele lat głównie prasowym), więc to normalne, że jeden komentuje, a drugi prowadzi studio bo jest w tym dobry.

W pracy też nie wszystkich lubię, ale w stosunku do nikogo chamsko się nie zachowuję. Skoro ja zwykły szaraczek mogę być profesjonalny to
  • Odpowiedz
  • 19
@meemphis11 ale on mu nie odgryzł ¯_(ツ)_/¯

"Jesteś farciarzem" każdy normalny by odczytał jako "kurde, ty to masz szczęście, zazdroszczę, szacun", zwłaszcza że wszystko było z uśmiechem, na luzie powiedziane
  • Odpowiedz
  • 1
@meemphis11 O.O

Pol to publicznie unika raczej konfliktów, dlatego nieraz piszą na wykopie, że to "śliski typ", "nie zajmie jasnego stanowiska by się nikomu nie narazić", "nie ma własnego zdania"

Nie czytam w myślach Pola, po prostu mam pretensje do Borka że zamiast jakoś błyskotliwie żartem odpowiedzieć (jak Hajto Borkowi, to na temat hymnu ligi mistrzów), to się tak oburzył ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz