Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wracam do mtb po dlugiej przerwie za pomoca 'hurr durrr oszukuje reeeeeee' e-mtb xD #pokazrower

Praca za biurkiem po 9h dziennie, bebzon od pandemii, cos trzeba zrobic.

Takiej radosci z podjazdow jeszcze nigdy nie mialem, chociaz musze wyczuc jak dokladnie dziala to wspomaganie- wyglada na to, ze trzeba jechac na takim biegu zeby utrzymywac kadencje 70-80 i wtedy jest optymalnie, ale to tylko pierwsze wrazenie po 20km

W kazdym razie- jest zajebiscie xD wjechalem na 900m szczyt na piwerko w taka pogode, co na normalnym rowerze byloby niemozliwe

#rowerelektryczny #ebike

@mowca_prawdy wzialem i jest dobrze xD dzieki za motywacje
Triplesix - Wracam do mtb po dlugiej przerwie za pomoca 'hurr durrr oszukuje reeeeeee...

źródło: comment_16240968499hLhDORBoEIWXsxQzBLOY7.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiszczak: no mogloby byc troche tansze, 21k- nawet to i tak nie jest glowny problem, tylko dostepnosc rowerow bo przez pandemie i przerwy w fabrykach nie ma nigdzie sprzetu. Udalo sie tez stargowac ponad 1000zl na akcesoria, wiec nie ma co narzekac, no ale ogolnie stosunek ceny do skomplikowania roweru jest moim zdaniem przesadzony- tak 12-13k to by byla cena od ktorej mysle ze wiecej ludzi by sie tym zainteresowalo, mam
@Triplesix: Super, że jesteś zadowolony, piękna maszyna :) Polecam jeszcze się na jakieś single wybrać, jeżeli masz w okolicy. Z tym przednim amortyzatorem powinny być mega wrażenia.

Szkoda tylko że nkie jesteś z okolic Beskidów, z tego co widzę ze zdjęcia, bo możnaby się zgadać na wspólny wyjazd ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mowca_prawdy: bede mial na uwadze jak kiedys sie tam wybiore ;> mam pod nosem strefe mtb gory sowie i single w Srebrnej Gorze, juz kiedys jezdzilem na canyonie nerve z zawieszeniem foxa wiec wiem co jest, chociaz na tym na zjazdach sie czuje jak noob, ciezko jest rzucac tylnym kolem a przednie jest bardzo podatne na koleiny xD chyba kwestia wagi i jednak lepsze by byly opony 2.8 niz 2.4, no
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syn_kolezanki_twojej_starej: miniaturka z dzisiejszego, dziewiczego wypadu ;) dzieki Kumplu

Waga we wszystkich elektrykach mniej wiecej taka sama, tu bateria 625wh robi swoje- rama oprocz tylnego trojkata jest z karbonu, wiec costam zaoszczedzili, no ale ciezki jest strasznie i nie da sie od tego uciec. Najgorzej jak trzeba przeniesc przez jakies powalone drzewa
@Triplesix: Trzeba się niestety przyzwyczaić do wagi, ja od razu zacząłem po górch jeździć na elektryku więc może dlatego mi to nie przeszkadza. Zawsze można kupić Orbee Rise (17kg) i wtedy nie ma kompromisów. ;) co do opon to jeżdże na 2.6 wydaje mi się, że akurat do ebika lepiej się sprawdzą niż 2.4.