Wpis z mikrobloga

Ahh... Lato w pełni, piękna pogoda, upał. Piękni i młodzi ludzie właśnie wybierają się nad wodę, aby w pełni skorzystać ze słonecznego dnia. Trochę popływają, napiją się alkoholu, pogrilluja, niektórzy po raz pierwszy będą się całować. Co natomiast będzie robił typowy przegryw? Zasłoni roletki, będzie grał cały dzień, rozpaczał, dlaczego spotkał go taki los i siedział cały spocony w fotelu. Życie jest piękne. Nieprawdaż?
#przegryw
  • 9
Co natomiast będzie robił typowy przegryw? Zasłoni roletki, będzie grał cały dzień, rozpaczał, dlaczego spotkał go taki los i siedział cały spocony w fotelu. Życie jest piękne. Nieprawdaż?


@vortop: Ja będę oglądać seriale i czekać czy coś nie wrzuci :(
@Friz_PL: ja kiedyś próbowałem nawiązywać kontakty, pisałem do znajomych, czy by nie chcieli gdzieś wyjść, oczywiście nie mieli czasu, z dziewczynami podobnie. Dlatego bawi mnie to mityczne "wychodzenie do ludzi".
@vortop: ja nawet swoich znajomych nie zaczepiam. Od 2006 roku straciłem z nimi kontakt. Jeden nie żyje. Teraz jeszcze ta sprawa z laską. Zastanawiam się czy do niej nie napisać. Zablokuje to zablokuje, ale przynajmniej będę mieć świadomość, że wie
@vortop: takie temperatury to skrajność nawet dla normików. Ile można siedzieć nad wodą? A poza wodą to przecież nie są warunki do funkcjonowania, przynajmniej do tej 21:00.

Inna sprawa, że jeśli ktoś ogląda piłeczkę, to ma teraz trochę lżejsze przegrywanie.