Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zmontowałem film, z wieczora i ranka na wodzie Pzw
Link do yt
Trafiłem 2 fajne ryby, zapraszam! Film to właściwie kontynuacja poprzedniego filmu.
To moje początki z filmami, proszę tam o wyrozumiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do czarno listowania lub obserwowania: #okiemwedkarza
#wedkarstwo #hobby #youtube
Exymus - Dzień dobry! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zmontowałem film, z wieczora i ranka na wodzie Pzw 
...

źródło: comment_1624086030XW35Ch4qivFqJjXgmkjSbT.jpg

Pobierz
  • 20
@ziomodpapy: 34 stopnie w cieniu... bylem od 15 do 16, niema szans ;)
w srode przed praca sie postaram :)

od kiedy nagrywam filmy, dziwnie mam mało czasu, życie okrutne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziomodpapy: https://zlowokazje.pl/t/sygnalizatory-bran/dam-tf-bite-alarm-set?v=189391&gclid=CjwKCAjw8cCGBhB6EiwAgORey-mdA-pHcV_AzFnkYb48fE_mKOU-wok1Zl4R-P8LptdWr37z52kn9xoC--kQAvD_BwE

cos takiego, mam je dwa lata, zaplacilem 200zl i uwazam ze to max za to co oferują, jestem średnio zadowolony. jeden sygnalizator nie łączy się z centralką, reszta czasami się lekko zacina. zdarza się, ze slysze branie na sygnalizatorze a centralke odpala się za 3s, na moich łowiskach, pełnych zaczepów jest to problem.
jednak 200zl za 3+1 to była bardzo dobra cena.
nie maja wejsc na swiecące hangery itp
@Exymus no jeśli nie jesteś zadowolony to raczej się na nie zdecyduje, póki co lecę na najtańszych z lokalnego chińczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) często się u niego zaopatruje, ale są rzeczy na których wiadomo nie można oszczędzać
@ziomodpapy: czekam, mnie namówił znajomy. zeszły rok był mega dla mnie, rekord karpia, amura, lina, karasia, płoci, wzdręgi i okonia. łoiłem dupe każdemu kto łowił obok, zgadnij jak jest kiedy nagrywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Exymus ja to cały zeszły sezon miałem do dupy, wina łowiska i właściciela - sam siatki stawiał i wywoził ryby na swoje inne łowiska. W tym roku zmieniłem miejscówkę, trochę dalej ale w końcu z wynikami, większość ładnie ryby wypuszczą i walczą z miesiarzami, więc można się pobawić (ʘʘ)
@ziomodpapy: ja mam czasami wielki ból dupy o moje wody, #!$%@? presja, w weekend jak przyjedziesz o 6 rano to się odbijesz z kilku wód mniej więcej 70ha, nie znajdziesz miejsca. rybe wypuszcza co 20 osoba pewnie. jednocześnie karp 25kg i 23kg, amur 120cm, okon 45 i masa innych pięknych ryb. od 3 lat mniej więcej łowie na jednej wodzie 13ha zazwyczaj, znam ją bardzo dobrze i tylko dlatego łowie.
koledzy