Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest piękne?XD że te #p0lka patrząc na swoje szczęśliwe matki z zakolakkem ojcem mówią nie chce tak skończyć, nie będę kura domowa i potem oglądają te netflixy i życie ich matek kojarzy im się z naczyniami i sprzątaniem gotowaniem. Natomiast życie z zagraniczniakiem to wieczna impreza, skutery wodne, budzenie się o 15, szampany, taksówki a potem kończą z jakimś Ricardo i myją te same #!$%@? talerze na jakimś #!$%@? w dzielnicy biedy w hiszpani XD #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: e. Moja żonka zawsze chciała mieć dzieci i opiekować się domem. To nawet trudniej, bo teraz muszę zarobić na kupno domu, bo mieszkanie już mamy ale za małe ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie wyglądam na przegrywa ani nie jestem beta bankomatem
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska:

-500+ to grosze jak normalnie zarabiasz. Zresztą te pieniądze idą na moje konto i odkładam w innej walucie na przyszłość dzieci

Kto wie jak to będzie w przyszłości. Alimenty nic nie dadzą bo mam opcję emigracji do kraju gdzie nie współpracują z UE w tej dziedzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie dam się #!$%@?ć na alimentach "na żonę", a na dzieci to w dzisiejszych czasach
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Najgorzej to jest jak ktoś jest przegrywem z serii "leń" . Znam przypadek gdzie powód rozstania to było kilka lat walki o to by przegryw ruszył dupę i poszedł do pracy, ale nie wyszło. Potem ten przegryw będzie opowiadać jak to go baba rzuciła i że tylko dla pieniędzy z nim była. Prawda jest taka, że swojemu dziecku żałował kupić owoce bo wolał iść na piwo albo leżeć i oglądać
  • Odpowiedz