Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że forma tych Hejtparków była inna, ale matko jak sobie przypomnę te okrągłe, pseudointeligenckie odpowiedzi Memcena na w sumie proste pytania Stanowskiego i jego chłoporozumizm i porównam z agrarnym chadem Januszem, który przez 10 minut opisuje kwestie bezpieczeństwa energetycznego to aż mi się smutno robi w którą stronę zmierzę nowa klasa polityczna w porównaniu do tej starej.

#kanalsportowy
  • 6
@szasznik: No i? To nie znaczy że jest w polityce za biznesem, tak samo jak ci co zaostrzyli aborcje pierwsi jadą do Czech jak coś jest nie tak. Jego wypowiedzi czysto światopoglądowe jednoznacznie wskazują jakie dziedziny życia publicznego chce modyfikować jako polityk. Naucz się czytać między wierszami.
@parooow: Tylko że padały całkowicie inne pytania. Co innego jest zadać pytanie światopoglądowe i udzielić na nie odpowiedzi takiej by większość się zgodziła a co innego jest mówić o energetyce. Chociaż zgodzę się z tobą gdyby Memcenowi zadać pytanie o energetykę to pewnie chłop by mniej wiedział od Janusza (ale to pewnie dlatego że Memcen się nie zna na energetyce).