Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można kibicować Anglikom, jeśli nie jest się jakimś psychofanem Premier League XD

Zadufany w sobie naród, co turniej "IT'S COMING HOME", obietnice o jakiejś złotej generacji, bo pomocnik z Leeds United (XD) prosto kopnął piłkę, a potem oczywiście Euro/Mundial i za każdym razem najgorsza gra ze wszystkich drużyn XD

Najlepszy Neville, który wyśmiewa Włochy za granie z samymi amatorami, po czym Anglicy wychodzą z wielkim Kanem i Fodenem, który wygląda jakby zbiegł z poprawczaka, i wywalają się na mordę z jakąś Szkocją XD

#mecz
realbs - Nie wiem jak można kibicować Anglikom, jeśli nie jest się jakimś psychofanem...

źródło: comment_1624046739kt2vCO9x8GyN4KJ4gRkHEm.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@realbs: ja jestem psychofanem premier leauge, a i tak nie moge sluchac tego #!$%@?.

no i te uwielbienie w stosunku do kejna XD ktos moglby pomyslec, ze on po 40 goli na sezon laduje xD
  • Odpowiedz
@realbs: Przecież „it’s coming home” już od dawna funkcjonuje w Anglii jako żart, ale widzę ze w Polakolandii nadal nie złapali tego xD
Kompleksy to złe określenie. Reakcja Neville’a wynika z prostego faktu ze gra przeciwko Włochom w tamtych czasach była jak uprawnianie seksu z drzewem.
  • Odpowiedz
@realbs: Ok, przejrzałem profil i wszystko jasne. Psychofan Serie A xD
Ciagle pokazywanie miejsca w kolejce przez Anglików, Hiszpanów i nawet Niemców w europejskich pucharach musi boleć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dunkey:

Przecież „it’s coming home” już od dawna funkcjonuje w Anglii jako żart,

Żart? Jak na ostatnim mundialu Anglicy doszli do półfinału to przecież nad Londynem latały samoloty z tym hasłem. To dla żartu było, tak?
  • Odpowiedz
@dunkey:

Ale co ma mnie konkretnie boleć? To, że angielskie kluby, które mają więcej pieniędzy są lepsze niż włoskie? XD To chyba normalne, że sobie mogą pozwolić na lepszych piłkarzy, a co za tym idzie - lepsze wyniki. Problemem dla mnie jest po prostu mentalność angielskich kibiców i przeświadczenie o swojej zajebistości, podczas gdy jeśli chodzi o reprezentacje, ta kadra nigdy nie była mocna i o poziomie hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej
  • Odpowiedz
@realbs: ale jakie przeświadczenie? xD potrafisz posługiwać się faktami zamiast stereotypami? Dla ciebie "it's coming home" to przejaw jakiejś megalomanii, podczas gdy od dawna traktowane jest to po prostu jako żart/przyśpiewka, a nie poważna napinka, że po jebnięciu Szwecji teraz już na pewno zostaniemy mistrzami świata.

Tak naprawdę wśród Anglików jest znaaaaacznie więcej ludzi doceniających piłkę hiszpańską czy włoską, chociaż ligowo obie stoją niżej od Anglików, niż vice versa. Wystarczy
  • Odpowiedz
potrafisz posługiwać się faktami zamiast stereotypami? Dla ciebie "it's coming home" to przejaw jakiejś megalomanii


@dunkey: niekoniecznie to hasło, ale wystarczy śledzić Neville'a w mediach czy chociażby Linetera na twitterze, żeby wiedzieć o czym mówię.

Tak naprawdę wśród Anglików jest znaaaaacznie więcej ludzi doceniających piłkę hiszpańską czy
  • Odpowiedz
@realbs: Lol, dobra forma w potężnym Sassuolo to jest coś, za to beka z jarania się piłkarzem z Leeds.

Co do Neville’a - nir ma nic złego w uzasadnionym optymizmie, ale nikt poważny w Anglii nie czuje ze jada po swoje. A już tym bardziej Lineker który ma dość chłodne spojrzenie. Przez ostatnie 20 lat dużo się zmieniło w mentalności Angoli, kompromitacje ich reprezentacji dały im chłodny prysznic i zupełnie
  • Odpowiedz
@dunkey: No beka się z jarania Phillipsem, bo gość gra pierwszy dobry sezon w Leeds, a Locatelli w Serie A gra już pięć lat, z czego dwa ostatnie na najwyższym poziomie. Pisanie, że jego gra to zaledwie "dobra forma" to ignorancja xD No ale co się dziwić, przecież kibice PL i Lampard Jorginho chcieli wyrzucać, żeby jakiegoś ananasa ściągnąć o którym nikt poza #!$%@? Luke'ami z brytyjskich pubów nie słyszał
  • Odpowiedz
@dunkey: #!$%@? od angielskich klubów, ale nie angielskich piłkarzy czy trenerów XD no zajebiste sprawa, jak w tej lidze rodowitych kozaków to może z pięciu jest, a reszta to ściąganie piłkarzy z innych lig. premier lik stronk

w ogóle podoba mi się pisanie, że ja atakuje stereotypami, podczas gdy ty uprawiasz zajebistych cherry picking, bo nie licząc ostatnich trzech lat kluby z PL grały w Europie w ostatnich latach gówno,
  • Odpowiedz
@realbs: No w ogole nie ma Anglików w angielskich klubach xD
Za to w Realu i Barcelonie grają sami Hiszpanie
A grają dopiero od 3 lat, dlatego liga jest pierwsza w rankingu UEFA który liczony jest na podstawie ostatnich 5 lat xD
Szkoda czasu na takie dyskusje, do zobaczenia w następnej LM ;)
  • Odpowiedz
@dunkey:

A grają dopiero od 3 lat, dlatego liga jest pierwsza w rankingu UEFA który liczony jest na podstawie ostatnich 5 lat xD


Ciężko, żeby mieli mniej, skoro przez lata z tej ligi grało więcej klubów niż z Włoch/Niemiec/Francji/Hiszpanii. Nawet za #!$%@? się zdobywa punkty, więc
  • Odpowiedz