Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 27
348 218 + 17 + 20 + 16 + 21 + 30 = 348 322

Zapasłem się niemiłosiernię przez pandemię, a jeszcze mocniej o dziwo w trakcie długiego chorowania na covida w ostatnie święta. Kondycja fatalna, bo w poprzednich latach mogłem wskoczyć po roku bez aktywności na rower i zrobić w okolicach 100km, a teraz 20 to już spory wysiłek. No cóż, trzeba zrzucać, więc powoli... Zbiorczo, z ostatnich 7 dni.
No i pierwszy raz na tagu #rowerowetrojmiasto bo teraz jeżdżę tutaj.

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1624022294V4mLKwpI2nru9LzIEt75lZ.jpg
  • 10
@Zkropkao_Na: Cel sam se potrafię na szczęście znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W najgorszym razie zawsze mogę rozjeżdżać turystów na drodze rowerowej wzdłuż zatoki, masę mam, będzie łatwo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Fota akurat z wczoraj
@Hardporecorn: przez kawałek Spacerowej masz ścieżkę, później musisz wjechać w las - a tam jest piasek/szuter/kamienie/wszystkie plagi naraz.
Dalej w kierunku Barniewic jest jeszcze fajniej - masz do wyboru koleinę wysokości 30cm albo piach.
Na dalsze wyjazdy polecam Żuławy - chociaż tam ścieżki są głównie z płyt.
W niedzielę jadę z kumplem szosowcem obczaić drogę techniczną wzdłuż Obwodnicy Południowej - mogę dać znać jak się nadaje :D
przez kawałek Spacerowej masz ścieżkę, później musisz wjechać w las - a tam jest piasek/szuter/kamienie/wszystkie plagi naraz.


@Zkropkao_Na: Akurat do tego miejsca dojechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dałbym radę, ale z innymi oponami. A co do obwodnicy południowej, to pewnie szybko i tak się tam nie zapuszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)