Wpis z mikrobloga

Przegraliśmy mecz otwarcia z Koreą Południową… To co że Portugalia jest potężna, pokonamy ich na #!$%@? i jeszcze awansujemy, zobaczycie! #!$%@? miało wyjść inaczej..

Przegraliśmy mecz otwarcia z Ekwadorem… To co że Niemcy są potężni, pokonamy ich na #!$%@? i jeszcze awansujemy, zobaczycie! #!$%@? miało wyjść inaczej..

Przegraliśmy mecz otwarcia z Niemcami.. No oni akurat są silni przecież, pokonamy na #!$%@? słabą Austrię i jeszcze awansujemy, zobaczycie! #!$%@? miało wyjść inaczej..

Przegraliśmy mecz otwarcia z Senegalem... To co że Kolumbia jest potężna, pokonamy ich na #!$%@? i jeszcze awansujemy, zobaczycie! #!$%@? miało wyjść inaczej..

Przegraliśmy mecz otwarcia ze Słowacją. To co że Hiszpania jest potężna, pokonamy ich na #!$%@? i jeszcze awansujemy, zobaczycie!

Niczego się nie nauczycie.

#reprezentacja #euro2020 #mecz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cthulu23: Dzięki już wiem że nie muszę oglądać meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) podziwiam też to że mimo iż jesteś pewny wyniku to zdołałeś napisać całkiem długi wpis, tylko po to by przekonać innych
  • Odpowiedz
  • 71
@Rafaello91: Według Twojej logiki Olimpia Grudziądz może wygrałaby z Realem Madryt, bo przecież to że spadli do trzeciej ligi nie oznacza, że nie mieliby szans, bo przecież się bezpośrednio nie mierzyli.

  • Odpowiedz
@Cthulu23: A co ty mi tu z Olimpią Grudziądz? Ja mówię o takiej Legii która w Ekstraklasie przegrała z Termalica a dała rady postawić się Realowi czy Sportingowi. Innymi słowy przegrana ze słabszym zespołem nie oznacza że nie możesz wygrać z silniejszymi.
  • Odpowiedz
@Cthulu23: gdyby w piłce ZAWSZE wygrywał silniejszy to nikt by tego nie oglądał. Lech kiedyś wygrał z Man City mimo, że też nie miało się to prawa zdarzyć. Więc ten jeden jedyny raz może i nawet Olimpia Grudziądz wygrałaby z Realem. Tylko, że tu chodzi o coś innego. Polska po prostu #!$%@? gra i ze Słowacją nie przegrała przez jakiś przypadek czy wybitną formę rywala. Przegrała, bo słabo kryła, słabo
  • Odpowiedz
@Cthulu23 ale ty mądry, normalne prawo kibica, to że ktoś mówi że liczy że zdarzy się cud nie znaczy że nie zdaje sobie sprawy z tego jak małe na to są szanse
  • Odpowiedz