Wpis z mikrobloga

Lubię ING, ale te awarie są po prostu wkurzające. To śmiech żeby ten bank po tak częstych pracach konserwacyjnych (co też swoją drogą jest przegięciem) teraz sypał awariami. @ING_Bank_Slaski wy tam pracujecie chociaż? Serwery były wymieniane od początku istnienia czy nie bardzo?
#ing
  • 7
  • Odpowiedz
@Dupazbita: Szczerze mówiąc, to prace konserwacyjne są dokładnie w tym samym momencie w mbanku, więc to chyba nie ich wina. A awarie ING miewa często? Teraz akurat chciałem zapłacić i skończyło się niepowowdzeniem. Nie używam jakoś nadmiernie, więc serio pytam - często są awarie?
  • Odpowiedz
@pgrab86: Czy często? Podejrzewam że raz na kilka miesięcy. Przynajmniej te które ja odczuwam, a korzystam z apki/karty praktycznie codziennie. Może trochę niefortunnie zabrzmiało "awarie są wkurzające" Raczej mam tu na myśli te prace konserwacyjne o których otrzymuje praktycznie co chwile powiadomienia
  • Odpowiedz
@Dupazbita: True, prac konserwacyjnych jest tona, ale jak wspominałem - mbank ma w tych samych terminach, więc ja gdzieś tam sobie z tyłu głowy myślę, że mogą się jakieś przepisy zmieniać i banki dostosowują systemy czy coś. Specem nie jestem, jakby co, niech się expert wypowie :D
  • Odpowiedz
@Dupazbita @pgrab86: Awarie mają to do siebie, że nie da się ich przewidzieć:( Gdy już się taka awaria zdarzy to robimy wszystko, aby jak najszybciej przywrócić poprawne działanie systemu. Z kolei prace serwisowe planujemy z wyprzedzeniem, w godzinach nocnych, tak, żeby brak dostępu do wybranych usług był jak najmniej niedogodny.
  • Odpowiedz