Wpis z mikrobloga

@korkodylek: rób wszystko dla zabawy. Masz sile to przebiegnij 10km jak po dwoch dniach bedziesz miala sile i ochote to zrob nawet 20.
Standardowo sie przyjęło, ze co drugi dzien i raz w miesiacu z 2 dni przerwy na lepsza regeneracje. Ile? To zalezy w czym te bieganie ma pomóc, jak w schudnieciu to im wiecej tym lepiej. Jak sie zmobilizowac? Mi pomogla swiadomosc, ze jak zrobie iles tam kilometrow to
@nofink: mam buty do biegania i jakieś ciuchy do ćwiczenia (koszulka piłkarska fav zespołu xd i jakieś shorty z go sportu). Co do marszobiegów - jest to konieczne? Jestem raczej sprawna i szczupła, a marszobiegi kojarzą mi się z rozgrzewką dla osób które do tej pory tylko zalegały na kanapie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korkodylek: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@Tigermass: ja zasadniczo i ogólnie nie jestem fanką biegania xdd natomiast to najłatwiejsza forma treningu i to mnie blokuje xd żarciem się motywować nie mogę bo jestem mentalnym grubaskiem i na za dużo sobie pozwalam, ale co do tej utraty masy i widoczności efektów to jest to faktycznie motywacja
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korkodylek: co do marszobiegów, to bardziej chodzi o to żeby ktoś kto nie miał wg ruchu się nie przetrenował jak będzie cały czas biegał na wysokim tętnie. Biegaj na początku wolno, tak żeby rozmowa podczas biegu nie stanowiła problemu. Wydłużaj z czasem czas do około 40-60 min.
Po czasie możesz dołożyć kilka szybszych elementów.
Najważniejsze to słuchać organizmu i bawić się biegiem.
@korkodylek: no ja tez sobie na duzo pozwalam codziennie ponad 4k kcal, ale więcej wybiegam niz jestem w stanie zjesc ¯\_(ツ)_/¯
Fanem biegania tez nie jestem, nie lubie, ale wiedzialem, ze musze. Teraz dorzucilem rower, bo bardziej mi sie podoba i staram sie przejsc na niego w 100%
Co do "dobrze czy to źle". Nie porównuj się do innych, bo tylko będziesz się irytować i przestaniesz biegać. Jeżeli widzisz progres - to jest dobrze, jeżeli nie to troche gorzej.
marszobiegi kojarzą mi się z rozgrzewką dla osób które do tej pory tylko zalegały na kanapie


@korkodylek: to źle

Znajdź dowolny plan treningowy w internecie i go wykonuj. Kup buty w sklepie dla biegaczy, żeby ci dobrali pod nogę. Bo tylko kontuzje będziesz łapać

3km w 20 min. Czy to dobrze czy to źle?


Co chcesz usłyszeć? Jako tako na początkującego, dla biegacza wolno.

Masz sile to przebiegnij 10km jak po
@stateknaniebie: Ahaaa a to źle bo? Mam buty dla biegaczy kupione w sklepie dla biegaczy dobrane do nogi przez biegacza xd Parę lat temu biegałam, ale był to uzupełniacz do fajniejszych aktywności sportowych i nigdy nie robiłam żadnych poważnych dystansów. Nie pytam po to żeby usłyszeć coś co bym chciała tylko w formie zagajenia. Szczególnie, że na nic się nie nastawiałam. Jeśli chodzi o skok treningowy to jest to dla mnie
Jestem raczej sprawna i szczupła, a marszobiegi kojarzą mi się z rozgrzewką dla osób które do tej pory tylko zalegały na kanapie


@korkodylek: To stopniowo rozbiegaj się do godzinki spokojnego, stałego biegu i zacznij robić jakiś plan na 5k.