Wpis z mikrobloga

dla którego nie widzę jednak alternatyw


@LollyPoop: i to jest największa porażka nowoczesnej postępowej lewicy

Brak budowania programu, podstaw do stworzenia alternatywnego świata.

Zamiast tego energia jest tracona na wewnętrzne wojny, konflikty interesów i zwyczajne przepychanki ideologiczne.
@M_xxx: Jeśli kolega nie widział tego wykładu Mentzena tylko usłyszał wycinek to polecam go jednak obejrzeć.
Niestety odnoszę wrażenie, że kolega już ten wywiad widział i uznał wycięcie fragmentu wypowiedzi za wygodny sposób na dyskredytację Mentzena.

Jeśli tak jest to nie będę go jakoś specjalnie bronił, bo po co, a poza tym to polityk, a moje resztki sympatii czy zaufania do polityków jakichkolwiek już dawno gdzieś uleciały, natomiast polecam trochę nabrać
Jeśli kolega nie widział tego wykładu Mentzena tylko usłyszał wycinek to polecam go jednak obejrzeć.


@LollyPoop: Polecam tobie obejrzeć zanim będziesz komentował bo mi tutaj bo komentujesz jakbyś nie widział. Dodatkowo film trwa 30 minut, a ty po 10 minutach z komentarzem wyskoczyłeś.
@M_xxx: Oglądałem kilka jego filmików, YT mi to podpowiada czesto. Problem niestety w pomysłach Śpiewaka i Ikonowicza jest stary jak świat: ładne idee, które naciągają i nie widzą, że są one nie do zaimplemenotwania.

Pytanie jest zawsze takie samo: kto za to zapłaci? I odpowiedź jest zawsze takie samo: klasa średnia. W filmiku Ikonowicz mówi "im trzeba zabierać, żeby nie mieli za dużo". Szkoda, że tych naprawdę bogatych jest w Polsce
Zastanawiam sie po jakich tagach przychodza tutaj powyzsze przyglupy. Albo fani Jasia Kapeli, albo po tagach lewicowych - fanatyczne kuce sie tam pchaja ktore w necie chca "masakrowac lewakow" powtarzajac idiotyczne formuki ktore wszyscy slyszeli i nikt poza kucami nie traktuje powaznie.